Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 usisivac za aq Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nenadk850
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2011
Poruke: 99
Lokacija: OBRENOVAC

PorukaPoslao: Sub Nov 26, 2011 11:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

po vasem iskustvu koji je najbolji? aq mi je 150x55x60. gledao sam neke serine,ali su mi sifoni prekratki! sta vi mislite?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Nov 26, 2011 11:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Shone Pa
Akvarista



Registrovan: 24 Jan 2011
Poruke: 305
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2011 12:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sloboda Cacak (kupujte domace) ili neki americki krs za ogromne pare....Salim se naravno Smile)

Po mom iskustvu to ti uopste ne treba.
Ako bas zelis "usisivac" ,nisi naveo da li zelis DIY ili kupovnu varijantu ?
Ako imas ili si imao priliku da listas Zajac katalog ima proizvod godine , usisivac kao Hang on Filter a umesto krute cevi koja uvlaci vodu gibljivo crevo sa sifonom.

Po meni je to dobra stvar i prakticna.
Ne znam o kakvom je akvarijumu rec ( tip i namena ) - stavi tepih travu i zavrsio si pricu oko usisavanja dna a dobijes lepo zelenilo...Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nenadk850
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2011
Poruke: 99
Lokacija: OBRENOVAC

PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2011 12:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

akvarijum je biljni,ali nisam jos uspeo da napravim tepih od trave. kupovni naravno. a gde moze da se pogleda taj usisivac?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Goran72
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2011
Poruke: 74
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2011 12:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znas kako,imas ove jeftine kineze do 500din,pa sera proizvode do 1000din,eheim od 5000 koji vraca vodu i oni pytoni koje mozes da prikljucis za cesmu...Ako je pesak onda obicno crevo i na drugi kraj kofa pa kolko pokupis vratices....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Usisivac podloge viola Uradi Sam (DIY) 8 Pet Mar 10, 2017 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka usisivac za na vazduh zauzeto ime Uradi Sam (DIY) 10 Pon Mar 28, 2016 12:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Usisivac za dno akvarijuma Dejan-Deki Ostala oprema 17 Uto Feb 16, 2016 7:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Usisivac rayli Ostala oprema 7 Pet Mar 06, 2015 11:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Usisivac podloge petrovic_n78 Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Nov 07, 2013 12:13 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License