Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje ljubimce imate ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sre Apr 28, 2010 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka vam cast ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Apr 28, 2010 11:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nenad_franc
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 147
Lokacija: smilovac

PorukaPoslao: Sre Apr 28, 2010 11:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a i nadam se da ce u bliskoj buducnosti da se pridruzi jedan poenter ili nemacki kratkodlaki pticar Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Pet Apr 30, 2010 11:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a evo i neceg novog zasad praznog
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 2:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj Gary!
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dragan Trnavac
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 8:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

brzi ::
Moj Gary!
Image
Image



dobre fotke. Stvarno nezna da uziva hhehehhee
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 11:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uvek sam mislio da pas treba da bude rasan da bih bio pametan ali je kontra od toga ovaj je blesa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nenad_franc
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 147
Lokacija: smilovac

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 6:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sasha83 ::
a evo i neceg novog zasad praznog
Image




pretpostavljam da je ovo za nekog reptila?! kako bih ja voleo da cuvam zmiju,al problem su mi misevi! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je predpostavljam za kornjacu, vidjao sam slicne terarijume Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
schnauzer
Akvarista



Registrovan: 24 Apr 2010
Poruke: 52
Lokacija: Avala

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je za neku zmiju ili gustera... 100%, jer im trebaju grancice da se veru i penju...Valjda Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gresis, te grancice su postavljene kao dekoracija akvarijuma najvise, da bi se kornjaca osecala kao da je u prirodi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
schnauzer
Akvarista



Registrovan: 24 Apr 2010
Poruke: 52
Lokacija: Avala

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 9:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve jedno ja bi tu ubacila nekog kameleona, ili da je malo veci teratijum iguanu, stim sto ona moze i slobodno da setka...Ja i dalje glasam za gustere... a sto nam Sasha 83 neotkrije tajnu za sta je namenjeno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Čet Maj 06, 2010 5:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

schnauzer ::
Sve jedno ja bi tu ubacila nekog kameleona, ili da je malo veci teratijum iguanu, stim sto ona moze i slobodno da setka...Ja i dalje glasam za gustere... a sto nam Sasha 83 neotkrije tajnu za sta je namenjeno?

u pravu si za iguanu dok ne poraste velika bice joj ok a posle cu ovaj da prosirim ili da napravim veci a i za kameleona se razmisljam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Čet Maj 06, 2010 5:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da li se meni ucinilo ili imas vode kod grancice? Cini mi se kao bazen za kornjacu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Čet Maj 06, 2010 7:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da to je posuda za vodu,trebalo bi vecu da postavim ali nema prostora.i iguani treba vode
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
schnauzer
Akvarista



Registrovan: 24 Apr 2010
Poruke: 52
Lokacija: Avala

PorukaPoslao: Čet Maj 06, 2010 9:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je fenomenalno, ja iguane obozavam ali bi me moji zbacili sa sve iguanom napolje...
Donela sam im belousku u kucu i smo su se nasmejali i sve mi je bilo jasno...
mozes posle ca je pustis da bude po kuci u toku dana a da je zatvaras nocu jer ce se navici neces moci da je izbacis iz kreveta.... To su tolike maze da to nije za pricu... Smile Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje zaštitne rukavice koristiti - ak... Peku Razno 4 Uto Apr 21, 2020 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 200l koje ribice mogu da drzim Uros1999 Ribe 6 Uto Jan 29, 2019 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje osvetlenje led ili obicne neonke scorpion Rasveta 1 Uto Sep 11, 2018 11:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje biljke trpe jako strujanje vode? PAN Biljke 5 Pet Jun 22, 2018 10:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License