Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 skalari i neonke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Welt
Akvarista

Registrovan: 02 Nov 2010

PorukaPoslao: Uto Nov 29, 2011 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svim akvaristima

Trenutno imam manji akvarijum (od 105l) i u njemu držim black molly, silver shark, ancitruse, amonijere i kolise.
Zanima me kako će se ove ribice slagati sa skalarima u većem akvarijumu.
Planiram novi akv od nekih 260l a volio bih da držim i skalare, možda neonke. Jedino ne znam kako će one slagati sa ovim ribicama koje imam.
Pomagajte se savjetima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Uto Nov 29, 2011 12:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fiber
Urednik
Urednik

Registrovan: 21 Avg 2011

PorukaPoslao: Uto Nov 29, 2011 4:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam imao losa iskustva sa neonkama i skalarima. Skalari su se lepo najeli, posto su neonke bile bas male. Jedino da uzmes kraljevske neonke.
Sto se ostalih riba tice koje vec imas mogu slobodno sa skalarima. Moj savet ti je ipak da ne ubacujes mnogo razlicitih vrsta, lepse je za oko kada u akvarijumu ima 2-3 vrste najvise.
LudiDjura
Akvarista

Registrovan: 14 Nov 2011

PorukaPoslao: Uto Nov 29, 2011 5:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moje iskustvo je lose po pitanju skalara i neonki... prozdiru skalari neonke cak sam i procitao da su neonke poslastica za skalare....imao sam odrasle skalare i odrasle neonke tri slalara za dva dana ponjupala su 16 odrasle neonke.......
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Skalari mladi transport Radomir Američki ciklidi 1 Sub Mar 20, 2021 2:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Armatura za neonke? milan64586 Rasveta 0 Sub Feb 27, 2021 10:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina neonke Kragujevac. IvanBo Rasveta 0 Sre Okt 07, 2020 1:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slucaj misteriozno nestale neonke LaBuxna Početak u akvaristici 20 Pet Sep 18, 2020 9:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neonke kao osvetljenje uki01 Rasveta 12 Pon Jul 20, 2020 11:29 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker