Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hitno pitanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Vladimir27
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2011
Poruke: 44
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Ned Dec 04, 2011 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ponovo pravim akvarijum pa da li mogu staviti ovaj crni pijesak za koji ne znam odakle potice posto sam ga samo dobio... (navodno je kvarcni pijesak za fasadu....)

saljem vam sliku za minutu

Image

i kad ga samog potopim u vodu, iznad vode bude kao masno po vrhu vode... a ako ga stavim ispod obicnog pijeska, onda se ne pojavljuje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 04, 2011 2:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

voja
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2010
Poruke: 61
Lokacija: Ekaterinburg - rusija

PorukaPoslao: Ned Dec 04, 2011 3:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kapni sonu kiselinu da vidis da nema krecnjaka. I dobro ga operi, moze sa rastvorom kiseline i onda mnogo vode da ga dobro isperes. Mozes i da ga iskuvas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje za vlasnike Juwel Ria Rooster Akvarijumi 3 Čet Apr 01, 2021 10:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanka jede rep od drugih japanki (m... Boki2000 Početak u akvaristici 3 Uto Nov 17, 2020 11:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa crnim cupkastim algama na ... djilepfc1970 Alge 59 Ned Avg 09, 2020 9:46 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License