Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sitni beli kamencici za podlogu???DA ili NE? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
VeljkoXD
Akvarista



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 160
Lokacija: Sombor / Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Dec 09, 2011 2:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozzdrav svima koliko vas ima Smile
Kao sto naslov kaze treba mi savet,vase misljenje ili neka druga sugestija.
Naime razmisljam da stavim bele kamencice kao podlogu,e sad oni nisu bas i naj sitniji vec malo krupniji otp. oko 8-10mm
ivice nisu ostre,a nisu ni okrugle...
Pa vas molim za pomoc...Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 09, 2011 2:48 am Snimi Poruku Nazad na vrh

VeljkoXD
Akvarista



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 160
Lokacija: Sombor / Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Dec 09, 2011 2:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sry ne znam kako se stavlja slika pa cu ovako,a admini neka izmene ako zele,hvala na razumevanju Wink
http://www.google.com/imgres?u.....mp;bih=485
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
marko.pa
Akvarista



Registrovan: 27 Nov 2011
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Dec 09, 2011 3:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U narodu poznatiji kao rizla.
Nije dobra podloga.
Krecnjackog je potekla.
Povecavace tvrdocu vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 09, 2011 8:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj savet ti je da izbegavaš belu boju podloge, jer će lako da se "zaprlja". Ja sam zaljubljenik u crnu boju podloge. Izgleda mnogo lepo a i ističe biljke i ribe. Naravno, sve je to stvar ukusa. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VeljkoXD
Akvarista



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 160
Lokacija: Sombor / Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Dec 09, 2011 1:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oket Smile shvatio sam i hvala... Smile
bojan86 ma znam razumem te,najradije bih stavio crni sljunak granulacije oko 4-5mm ali jbg na zalost nemam Sad o tome se radi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale_
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 230
Lokacija: kikinda

PorukaPoslao: Pet Dec 09, 2011 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bas ste ga "usrecili" Smile mozes ali si ogranicen malo sa biljnim i zivotinjskim fondom. mozes ako ces drzati zivorotke ili odredjene vrste ciklida. sto se tice biljaka, mogu amazonke,valisnerije,anubije i egerija densa (koju ti predlazem kao pocetniku jer jako brzo raste i upija kalcijum iz vode kao sundjer). za ostale ne znam, verovatno mogu. posto ti je krupna i ostra granulacija kamenja, koristi neke tablete za koren, nemoj ubacivati zemlju.

koristi to sto imas pri ruci, mada uz malo truda i rada mozes nabaviti sito (jedno krupnije i jedno sitnije), prosejati kantu sljunka malo sitnije granulacije sto je neuporedivo bolji izbor. takodje, mislim da bi ti uz takav sljunak aq izgledao prirodnije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka beli kisobran - alga?? pingvinpilence Alge 0 Sub Mar 26, 2022 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Beli koncasti izmet Lozaa11 Bolest 11 Pet Apr 26, 2019 1:34 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakvu podlogu koristiti nebojsar Početak u akvaristici 16 Čet Apr 26, 2018 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalari Platinum Beli kukulele01 Ribe 3 Pet Mar 09, 2018 4:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka beli granit i Tigrasti oskari ljubisa03 Podloga 0 Sre Apr 26, 2017 5:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License