Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vezivanje monoseleniuma za kamen Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
rainforest
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2011
Poruke: 600
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Pet Dec 09, 2011 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Video uputstvo:



Link


Poslednji izmenio Bojan dana Sre Jan 16, 2013 12:45 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 09, 2011 12:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 12:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo...
Probaj da postavis monosolenium na kamen lave, izgleda predivno. Kod mene bas lepo raste ,da kucnem....

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 12:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepa biljka ali ....trazi malo vise zivaca za vezivanje. Meni je zavrsila u filteru posle par dana ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Apr 27, 2016 8:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Flurocarbon najlon za pecanje je jako dobar za vezivanje bilja. Prednost mu je što se ne vidi pod vodom i manje će usecati biljku, mana što ko nema iskustva trebaće mu koji minut više da napravi čvor sa ovim najlonom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 28, 2017 2:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dal se nekome desavalo da vam se odvoji monoselenium, meni je konkretno na komadu kokosa, preko biljke je bila mrezica od kivija i ja pre par dana hteo da je izvadim pošto se onako pošteno razrasla, kad ono se razdvojilo, klupko od biljke i dalje je na dnu, odvojeno od kokosa naravno Smile sad mi bleji tako dok ne vidim sta cu sa njom Very Happy ako je vezem najlonom za pecanje, dal i dalje postoji mogucnost da ce se odvojiti ili ne bi trebalo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 28, 2017 6:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

On se vremenom odvoji, baš kao kod tebe, kad se razraste. Možeš ili da ga vežeš najlonom, ili da ga podeliš pa ponovo mrežicom, samo onda čekaš da se razraste i poprimi lep oblik...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Strahinja025
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2016
Poruke: 130
Lokacija: Apatin

PorukaPoslao: Uto Feb 28, 2017 8:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A kazite mi ako se skrati racimo na pola duzine makazama, hoce nastaviti da raste ili ce uvenuti? Ukratko dali je dozvoljeno njegovo sracivanje bez posledica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 28, 2017 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neće mu se ništa desiti nakon skraćivanja, nastavlja da raste isto kao i deo koji odsečete, njega možete staviti na drugi kamen ili panj....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 03, 2017 9:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e jbg, malo zajebavanja sa njim, taman kad se lepo razraste i poprimi oblik, on se odvoji, znači opet sad kad ga vežem, taman lepo poraste i odvojiće se ponovo, mada ja mislim da je možda dobro da se redovno drži kratko ošišan, da ne dobije na toj nekoj težini, kod mene je baš onako poštena loptica, mislim to kao neka pretpostavka, ne mora da znači da jeste tako Smile hvala cecam u svakom slučaju na odgovoru Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kakav je ovo kamen? Juki Početak u akvaristici 1 Uto Jan 24, 2023 7:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Art pro crni kamen WoodyAllen Ponuda 0 Pet Avg 26, 2022 7:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vulkanski (lava) kamen Slepi_Putnik Tražnja 1 Sub Okt 16, 2021 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kamen goran012 Podloga 3 Sub Avg 22, 2020 2:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kamen za morske akvarijume No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Jun 28, 2020 7:39 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License