Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 AnBoy fotkice gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 5:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima. Dosta sam dugo cekao ovaj trenutak kad su mi malisani stasali za slikanje Very Happy a i malo da osvezim Guppy fun club jer je bilo dosta praznih i dosadnih tema. Danas sam odvojio jedan deo vremena i sredio nesto slika svojih malih gupija. Uzivajte Very Happy

Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 5:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 5:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


Image


Image




Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 5:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i slike nekih detalja


Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
princess
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2011
Poruke: 22
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

wow!!!! Kako su neobicne ove zlatne!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 6:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast Anboy nadam se da cu i ja nekad imati ovakve
Samo da pitam jel su kod tebe okocene ili kupkjene
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
velja
Akvarista



Registrovan: 04 Nov 2011
Poruke: 89
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 6:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 6:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepe gupike.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gupy1997 ::

Samo da pitam jel su kod tebe okocene ili kupkjene


Dosta sam dugo cekao ovaj trenutak kad su mi malisani stasali za slikanje Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 7:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy cini mi se da pokusavas da iscistis jednu liniju
Jer se varam ili ne Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gupy1997 ::
Anboy cini mi se da pokusavas da iscistis jednu liniju
Jer se varam ili ne Question


O tome ce biti u narednoj temi reci. Imam dve ciste linije ali jednu koju sam dobio od Deaka morao sam da osvezim jer je bila vec jako u incestu Very Happy ili kako se to vec kaze pa sam dobio lepe mesance. Dok druga linija baca relativno jednake primerke pa nisam kacio slike istih ribica.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidim da su sve slicne
I rep i sve
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 10:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prve dve su mi interesantne jer se ne secam da sam ih video kod tebe. One vode poreklo od Deakovih?
Obavezno ubaci slike kad skroz porastu. Verujem da bi mogle da budu bas dobri primerci.

Podsecaju me da nesto sto sam nabavio pre par godina da malo osvezim krv kod neke svoje linije.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E kad si ti bio pre mesec dana kod mene bile su jako male, ni ja nisam znao sta ce ispasti od njih. Naravno Bojane ne idu nigde dok ne porastu i izaberemo sta nam se svidja. Otvoricu i novu temu u kojoj cu predstaviti kojim ukrstanjem sam dosao do njih i kako da nastavim da ih ukrstam. Zenkice su izdvojene jos sa 2-3 nedelje (neoplodjene).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Dec 12, 2011 7:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postajes vrlo ozbiljan igrac Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Pon Dec 12, 2011 7:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedva cekam tu temu pobednik pobednik
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet mojih gupija potvrda? NARCOS Guppy fun club 13 Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License