Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Problem oko bojenja pozadine za akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pitanje za sve da li moze 3D pozadina od stiropora da se sam premaze cemntnim mlekom koa na sledecam linku:

[youtube:c0a6d91e9b]http://www.youtube.com/v/_5Ng6GeF9mA&feature=player_embedded[/youtube:c0a6d91e9b]

ili bi mozda bilo bolje da se ofarba lepkom za plocice
MOLIM SVE ZA POMOC !!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 10:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

zokiorca
Akvarista



Registrovan: 08 Okt 2010
Poruke: 45
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pon Dec 12, 2011 3:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepak za pločice ili cementno mleko, sasvim ti je sve jedno, bitno je posle da izmeniš nekoliko voda pre bilo kakvih drugih radova u AQ Smile
Pogledaj kako smo mi to odradili
http://www.akvarijum.org/forum.....t7297.html
s' tim što ne moraš da koristiš boje na kraju... stvar ukusa Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Pon Dec 12, 2011 8:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne bih koristio boje zbog toga sto mi pozadina ofarbana cementom mnogo prirodnije izgleda
Na ovim klipu covek 8 puta puni i prazni akvarijum kako bi se regulisao pH
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Uto Dec 13, 2011 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozete li mi reci ovo za cementno mleko
Koji odnos vode i cementa ste koristili
Ja sam prvi put naneo redji sloj a onda bas jedan gust
Icekao sam dok se osuse
Ali kad stavim u vodu cement se odmah skine sa stiropora i stiropor opet bude beo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
tomislav85
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2011
Poruke: 80
Lokacija: PETROVAC NA MLAVI

PorukaPoslao: Uto Dec 13, 2011 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moras cekati da se lepo osusi pa tek onda u vodu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
marko.pa
Akvarista



Registrovan: 27 Nov 2011
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Dec 14, 2011 12:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj glas ide za lepak za plocice ceresit c-16.
Zamesas malo redje nego za lepljenje plocica i
cim se osusi bude tvrdo kao kamen.
Taj lepak je predvidjen za lepljenje plocice na plocicu.
Kada se osusi, ofarbam zorkinim akrilnim farbama za beton a farba kada se osusi izlakiram sa nekim grckim bezbojnim akrilnim lakom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anela
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Avg 2016
Poruke: 7

PorukaPoslao: Sub Okt 08, 2016 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, nisam htela da otvaram novu temu, kada sam kupila akvarijum dobila sam uz njega i 3d pozadinu, e sad kad sam skidala alge odvalila sam jedan mali deo, oko 0.7cm u precniku i sada se on bas beli u odosu na sivu pozadinu, da li mogu da iskoristim akrilnu boju da obojim to, koliko treba da se susi i generalno kakav je postupak? Ako neko zna i zeli da mi odgovori bila bih vrlo zahvalna. Pozz svima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Okt 08, 2016 6:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ispraznis akvarijum ispod ostecenja 3D pozadine ( ako je vec pun ). Ako vec imas akrilnu ( vodenu ) boju onda premazes taj deo i sacekas dan - dva. Ako nemas boju onda prvo nabavi boju pa onda prazni akvarijum.
U svakom slucaju ja bi farbano mesto susio dva dana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anela
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Avg 2016
Poruke: 7

PorukaPoslao: Pon Okt 10, 2016 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako sam i ja mislila, ali bolje da pitam, da ne naskodim ribicama na neki nacin.
Hvala puno na odgovoru
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License