Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Umesto crne zuta tacka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Nov 13, 2011 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam isao do kraljeva i kupio dve zenke ovog varijateta:
Image
obe su bas skotne imaju malo manji stomak nego ova na slici
e sad jedna ima crnu tacku na stomaku
a drugoj je ta tacka zuta (ista boja kao zumance)
Molim brzi odgovor da li je to znak porodjaja ili sta????
HELP
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 13, 2011 7:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Nov 13, 2011 7:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je zbog toga sto je ta zenka albino.
Vidis da ima drugacije oci i pegu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Nov 13, 2011 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze, mislim da treba malo vise da se prepustis uzivanju u ribama jer sam sebe opterecujes sa nekim pitanjima i time smanjujes uzitak.
Sve ce se one kotiti kad dodje vreme a tvoje je samo da se opustis i da uzivas Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Nov 13, 2011 9:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok hvala
misleo sam da je to zumancana kesa od nekog malce
mada nisam verovao da je tolika
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
muzicar
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2011
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Dec 15, 2011 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prijatelju nema ljutnje ali komplikujes ovu ribicu koja je najlaksa za uzgoj i razmnozavanje.Kao sto ti admin kaze opusti se i uzivaj,ti bar imas akvarijum i trebao bi da uzivas.Ja eto na zalost trunutno nisam u mogucnosti da oformim akvarijum zbog finansijskog momenta posto imam malog sina od 5 meseci tako da za sad svu paznju i finansije usmeravam ka njemu ali cim bude bolje sto se tice novca skidam svoj stari akvarijum od 50l sa tavana i krecem ponovo.Sve u svemu mali je off ali ono sto hocu da ti kazem polako, tri put meri jednom seci.Pa sta i ako se okoti kotice se jos 100 puta i tu ces steci iskustvo i naucices kad treba izdvojit izenke na vreme.Nista lose ne mislim ali stvarno spamujes ovaj forum u zadnje vreme bezveznim pitanjima u vezi ove ribe i ovaj forum postaje guppy forum a ne akvaristicki u globalu.Sedi zagledaj se u akvarijum i uzivaj.Inace akvarijum je odlican lek za zivce opusta coveka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike i xif... Dukisef Na poklon 0 Čet Nov 16, 2023 11:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike Dukisef Na poklon 0 Pon Mar 06, 2023 10:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike i crn... Dukisef Na poklon 1 Ned Feb 05, 2023 11:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam Zute, Crne i Zuto-Crne mollike Dukisef Na poklon 0 Sre Dec 14, 2022 12:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam Zute, Crne i Zuto-Crne moll... Dukisef Na poklon 1 Sub Apr 02, 2022 8:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License