Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moj 1 akvarijum.. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
somina
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 79
Lokacija: Backa Palanka

PorukaPoslao: Uto Maj 31, 2011 1:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hyphessobrycon callistus - Krvavocrvena tetra,Hemigrammus erythrozonus - Prugasta tetra gde ima da se uzmu u NS
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Maj 31, 2011 1:42 am Snimi Poruku Nazad na vrh

somina
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 79
Lokacija: Backa Palanka

PorukaPoslao: Uto Maj 31, 2011 1:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Boehlkea fredcochui - Plava Tetra ova bi bila fetis !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
somina
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 79
Lokacija: Backa Palanka

PorukaPoslao: Pon Jul 18, 2011 5:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://img691.imageshack.us/im.....0071de.jpg Moj ljubicasti borac
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
somina
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 79
Lokacija: Backa Palanka

PorukaPoslao: Pon Nov 21, 2011 6:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja je ovo ribica tacno rekli su mi kad sam je kupovao ali sam zaboravio posto sam se odusevio kad sam je video Smile)) inace je ribica plave boje i jako je aktivna (samo zuji po akvarijumu) kod mene je nekih 3 nedelje ... Unapred hvala ! Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
somina
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 79
Lokacija: Backa Palanka

PorukaPoslao: Pon Nov 21, 2011 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo jos malo slika novijih ! Biljke jos nisam ubacio a zeleo sam, ovi sto prodaju akavarijumsko bilje imali su pozar pa ne isporucuju biljke nadam se da ce ponovo poceti sa radom pa cu uzeti par lepih biljaka da zaokruzim dekor svog akvarijuma,mada mi je i ovako po mom ukusu ...
Image
Image ovde je i moj ljubicasti borac Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pon Nov 21, 2011 6:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo je mutna slika, ali cini mise da je colisa u pitanju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 21, 2011 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Colisa je sigurno, a koja vrsta... Mislim da je Lalia.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
somina
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 79
Lokacija: Backa Palanka

PorukaPoslao: Uto Nov 22, 2011 5:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mutna je slika jer nema mira stalno je u pokretu i ne mogu da je navatam da je lepo slikam ! A ribica je jako lepa Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 22, 2011 6:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam i ja Colisu, oduševljavala me je svojom pojavom. Stvarno posebna ribica. Inače je dvodihalica, verovatno si i primetio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
somina
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 79
Lokacija: Backa Palanka

PorukaPoslao: Uto Nov 22, 2011 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da da ko i borac ! da skontao sam ! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
somina
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 79
Lokacija: Backa Palanka

PorukaPoslao: Pet Dec 16, 2011 2:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Treba mi savet koje bi biljke mogle u moj akvarijum posto imam neonku roze koja istice crvenu boju kod riba zelim da posadim neke lepe biljke da upotpunim i estecki doteram akvarijum,zanima me jel moze ricija u moj akva i koje biljke nisu jako zahtevne ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Dec 16, 2011 7:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam siguran da ce moci i jedno i drugo sa ovom neonkom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 16, 2011 12:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I za ne zahtevno bilje morao bi da pojačaš svetlo.Baš je slabo.Ja bih se odlučio na neko niže bilje koje ne bi zaklonilo pozadinu.Lepo izgleda, bilo bi šteta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License