Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Preporuka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
SiMa




Registrovan: 14 Dec 2011
Poruke: 1
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pet Dec 16, 2011 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo svima ja sam novi na forumu .... Vidim da ste iskusni pa bi hteo da vas pitam da mi preporucite neke biljke za moj novi aqvarijum .... No stari mi je puko pre 2-3 dana Razz imao sam srecu sto je puko kad sam ga vec ispraznio xD Pa sad krecem ponovo i hteo bi da mi neko iskusniji predlozi neke biljke koje se lako mogu odrzavati ... Hvala unapred .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 16, 2011 7:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Dec 16, 2011 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kriptokorina i anubis nana se lako odrzavaju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
SiMa




Registrovan: 14 Dec 2011
Poruke: 1
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pet Dec 16, 2011 11:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ...... Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mabaus
Akvarista



Registrovan: 23 Jul 2011
Poruke: 111
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pet Dec 16, 2011 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zavisi od toga koliki ce biti, ali ove 2 u svakom slucaju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
SiMa




Registrovan: 14 Dec 2011
Poruke: 1
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sub Dec 17, 2011 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa akvarijum je 32 l...... e sad nikad bre nisam drzao biljke pa zato pitam Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Dec 17, 2011 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Valisnerije su takodje lake za odrzavanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Sub Dec 17, 2011 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes i vecinu mahovina.Ne znam sta ti je dostupno u gradu i okolini,koliko ce ti jako osvetljenje biti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
SiMa




Registrovan: 14 Dec 2011
Poruke: 1
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sub Dec 17, 2011 9:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ovako imam 2 neonke od proslog mada mislim da za ovaj nece 2 da mi trebaju jer je manji ... Iznad sam napravio postolje za stedne sijalice tako da moze i jedna i druga varijanta .....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
SiMa




Registrovan: 14 Dec 2011
Poruke: 1
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sub Dec 17, 2011 9:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A u gradu i nema toliko toga imamo 2 pet shopa i to imaju samo neke biljke koje plutaju po vodi neznam moram da vidim dali se moze naruciti ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za velicinu filtera Zivadin Filteri i pumpe 4 Sub Nov 27, 2021 11:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za biljke Doksas Biljke 7 Ned Mar 31, 2019 3:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ihtio - Plavi lijek - preporuka dozir... henrymcdo Hemija 4 Sub Feb 16, 2019 8:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka Bogdan P Ribe 10 Ned Jan 27, 2019 12:10 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License