Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prvenac - diskusi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ideadiskus
Akvarista



Registrovan: 01 Jul 2011
Poruke: 28
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Sep 01, 2011 12:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo posle 36h neverovatno kako rade a ovu sliku bih nazvao "okice moje slatke"
Image
i izvinjavam se larsonu sto kasnim sa odgovorom a bas je on zasluzan za ovo na slikama,super su se uklopili ali je kostalo dosta para sve ovo i strpljenja ali neide tako lako bez reverzne osmoze, cim sam snjom poceo da pravim vodu evoga ishod.
Jos jednom puno hvala larsonu i naravno bugarinu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Sep 01, 2011 12:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

capara
Akvarista



Registrovan: 30 Nov 2011
Poruke: 20
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2011 4:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas lepo , svaka cast...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
coyote 77
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2009
Poruke: 60
Lokacija: Senta

PorukaPoslao: Pon Dec 19, 2011 12:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

šta se desilo sa ikrom, jel bilo malih ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Pon Dec 19, 2011 1:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav,tvoj grad nije supalj imas da kupis sve stati treba za diskuse cak ima dosta ljudi kojih mreste na vece kolicine kao sasa,aca i jos dosta ljudi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ideadiskus
Akvarista



Registrovan: 01 Jul 2011
Poruke: 28
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Dec 19, 2011 3:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pojeli su mi drugi mlade posle drugog treceg dana po proplivavanju,sada radim mrestilice pa videcemo a i nesto slabo imam vremena proteklih meseci.
Pozdrav svima i Capari naravno nisam video da je tu sa nama inace od njega sam nabavio prve diskuse
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
coyote 77
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2009
Poruke: 60
Lokacija: Senta

PorukaPoslao: Uto Dec 20, 2011 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e baš šteta, ništa, biće bolje drugi put
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ideadiskus
Akvarista



Registrovan: 01 Jul 2011
Poruke: 28
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Dec 20, 2011 9:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma nije toliko ni bitno nekada sam mrestio sve zive vrste a diskusi su mi neostvarena zelja iz detinjstva i dovoljno je sto ih imam ako bude mresta super ako ne opet je u redu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
coyote 77
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2009
Poruke: 60
Lokacija: Senta

PorukaPoslao: Pet Dec 23, 2011 1:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma da, slažem se, samo se sećam uzbuđenja svaki put kada su kod mene polagali ikru i nažalost razočarenje što nije uspelo, mada se nikada nisam ozbiljnije posvetio mrešćenju ovih prelepih riba, ko zna, možda bi trebalo da počnem....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vetar
Akvarista



Registrovan: 16 Avg 2011
Poruke: 20
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 24, 2011 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo stavi što pre crnu podlogu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ideadiskus
Akvarista



Registrovan: 01 Jul 2011
Poruke: 28
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Dec 24, 2011 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema vise kao sto je bilo sada je sve drugacije poslacu uskoro slike
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 30, 2012 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje dimenzije aq i litara>?Prelepi su ti diskusi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka diskusi na prodaju tigar Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Dec 13, 2018 2:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi malci Maki123 Ribe 1 Pon Okt 22, 2018 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Sub Jun 09, 2018 6:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi u 375l (mboban) mboban Akvarijumi 2 Čet Maj 24, 2018 1:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju Nebojsa-Perla Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Jan 04, 2018 5:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License