Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 AnBoy fotkice gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Dec 12, 2011 10:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prepoznajem u svakom malom malo od mojih lepo si ih sredio, mozda bi sad kod zutih treba da uvuces malo crvenog pa ces dobiti extra male.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Dec 12, 2011 10:05 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Dec 14, 2011 6:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Deace necu uvlaciti crvene nego cu peglati u drugom pravcu icu na ful zlatno/zuto videcu sta cu dobiti daljim ukrstanjem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Dec 14, 2011 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja bi se odlucio za tu kombinaciju Wink

Ja bi pokusao provuci Deakovu liniju preko ovog muzjaka:

Image

Nadam se da ce docekati mlade zenke inace sam onda u problemu jer nemam vise ni jednog takvog muzjaka Smile Bas mi se svidja ta varijacija ali i ako ne doceka mlade zenkice mislim da bi opet mogao dobiti nesto tako cak mislim da bi bio i kvalitetniji primerak posto ovaj i nije nesto.

Prethodnik je bio mnogo bolji:

Image

Bio je pobednik meseca na nekom sajtu za gupike pa je posle tukao jos neke i na kraju usao u izbor za ribu godine (inace sam ribu koja je tri puta za redom ulazila u izbor za ribu godine), jbg sad sam ih malo zapostavio ali se spremam za prolece. Sad imam jedan primerak koji je mozda i najbolji od svih do sada sto sam imao. Jedini on pliva sa nekim zenkama a vrlo moguce da cu ga pocastiti sa jos nekima. Nemam ni jednu njegovu sliku koja je dobra da docara kako bas izgleda a i slabije fotkam u zadnje vreme.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Dec 14, 2011 10:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo su im dobre sare po telu, kao mreza su. Video sam lepe zute mrezaste muzjake u veleprodaji pre neki dan, nisam ih mogao dobiti jer nisu karantin prosli, svi su kao jedan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Čet Dec 15, 2011 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imai su ih sad u nedelju na kalenicu zute...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2011 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pala je danas jos koja fotkica.

Image


Image

Momci Smile
Image

Jedan od tata
Image

Za kraj mlada zenkica

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
guppy4life
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 27 Dec 2011
Poruke: 66
Lokacija: Ladjevci

PorukaPoslao: Uto Dec 27, 2011 5:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super gupike Very Happy
Mogao bih da iscistis liniju da bude cista zlatna sa muzijakom slicnim kao sto ti je bojan predlozio
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dejanns
Akvarista



Registrovan: 01 Jun 2011
Poruke: 29
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 10, 2012 1:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

na znam sta je tu pametno .. oko ukrstanja, i ja sam u istoj dilemi sa istim gupikama, cekam nekog extra zutog da vratim na moje zenkice...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vreme prolazi a malisani rastu. Ovog lepotana sto sam danas spazio odmah sam ga slikao i nazvao ga zlatni malisa Smile Uzivajte u fotkama.

Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za pohvalu Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Feb 01, 2012 12:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanimljive linije Gupika imas Anboy. Veoma lepe ribice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2012 4:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Bojane i nikouro.
Vreme prolazi a ribe rastu i dolaze nova pokoljenja. Jos nisam poceo da brljavim sa ukrstanjem gupija drzim se jos uvek nekih planova i jako su mi lepi rezultati.
Cistim onu Deakovu Gold liniju kojoj sam morao da osvezim krv.
Dakle na cistu zlatnu zenku
roditelj1
Image
sam pustio plavo telo a zut rep muzjaka
roditelj1
Image
i izvadio zenke koje su braon telo zut rep i pustio zlatne decake. To je prva generacija malih koji su porasli
roditelji2M+Z
Image
i dobio sam velik broj lepih zlatnih muzjaka i zenkica. Jedan deo zenkica je kao roditelj1 a drugi kao roditelj2 a muzjaci su iskljucivo kao roditelj2.
Image
Sad cu da nastavim sa ukrstanjem sledecim, vidi se na slici.
Image
I tako se nadam vremenom da cu dobijati sve veci i veci broj malih koji ce liciti na ribice sa predhodne slike.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2012 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo bogami, vreme je stvarno proslo i ribice su lepo narasle, svaka cast samo tako nastavi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Maj 14, 2012 7:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo Deace jedna lepa umetnicka slika jednog zlatnog decaka Smile Sto sad nema gyppy contest!!!


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Pon Maj 14, 2012 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy super su
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet mojih gupija potvrda? NARCOS Guppy fun club 13 Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License