Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Anboy fotkice Boraca Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2011 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima. U ovoj temi cu vam prikazati nesto uvoznih boraca ali cu se truditi da vam predstavim nesto i od svoje ribe. Ja uglavnom ostavljam svoje zenke a kupujem uvozne muzjake i retko kada sacekam da moji muzjaci porastu do pune velicine.

Decaci Very Happy
Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2011 9:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2011 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zenkice

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2011 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Crveni muzjak mi se jako svidja ali ovaj ispod njega otkida Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2011 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da mužjak s treće slike je najbolji Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2011 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Delta tail, otkida kako je lep. Nadam se da ce biti dobar otac.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nsmali
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2011
Poruke: 194

PorukaPoslao: Sre Dec 21, 2011 2:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

auuuuuuuuuu lepog li CTa i muzijaka i zenke... a kada ih moj instruktor upari pa dobije neku Multicolor generaciju Very Happy
svaka cast!!
znaci svaka cast Smile
jesi pario CT, imas li njih...
ja bih voleo od svake varijacije da imam bar jednog muzijaka Very Happy
p.s. drzim se tvojih instrukcija sto se tice mog mresta i ide dobro, artemiju sam savladao Smile jedino me srce boli kada moram zive malce da bacam jer zaostaju u rastu a stvarno nisam u mogucnosti da ih drzim po posudama nemam mesta....
daj jos slika zenki i muzijaka, znam da imas... daj sliku zajdenickog gde su u gomili da vidim kako to izgleda Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Dec 21, 2011 9:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto zurim na posao samo cu reci da sam uhvatio dva mresta CT sa obicnim zenkama. Ocevi su kao zadnje dve slike tj. tamno plavi a zenke su ove dole. Bice slika malaca dok ne odu dalje da krase druge akvarijume, mozda zavrse i u necijem od vas.

Nsmali ti se javi za jedno dva meseca da biras nesto od mog podmlatka. Pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mabaus
Akvarista



Registrovan: 23 Jul 2011
Poruke: 111
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Dec 21, 2011 10:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jedino sto me nervira je sto nemogu vise muzjaka u istom akvarijumu. kada bi to moglo mislim da bi cuvao samo borce. prelepi su
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nsmali
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2011
Poruke: 194

PorukaPoslao: Sre Dec 21, 2011 12:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

javicu se sigurno Very Happy
tu sam svaki dan, i tako zudim za nekim CT muzijakom...
evo okaci cu i ja mog muzijaka(otac mog legla)

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Dec 21, 2011 9:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep borac, steta samo sto nije ostrija slika.

Kad slikate borce gledajte da postavite dva muzjaka jednog ispred drugog da bi se zapalili totalno i onda ih slikajte. Meni je to tek sad palo na pamet. Bice slika i CTova ovih dana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Dec 22, 2011 10:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Takodje, isti se efekat postize i postavljanjem ogledala. Borac ima utisak da se i onaj sa druge strane sepuri pa rasiri peraja ko paun.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Dec 22, 2011 11:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E da to je isto dobra fora na koju sam skroz zaboravio a video sam negde na netu. Hvala nikouro.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nsmali
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2011
Poruke: 194

PorukaPoslao: Čet Dec 22, 2011 3:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja mislim da je caki i preporucljivo da se muzijacima ubacuje ogledalo dnevno na 5 min... kazu zbog treningai lepseg izgleda
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Dec 22, 2011 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od par ljudi sam cuo da je dobro to raditi par puta mesecno, cisto da mu krv provri i da se ne opusti. Mislim da je preterano dnevno 5 min. pa jos i svaki dan. Iovako im je zivotni vek kratak.
A da, nemora ogledalo da se ubacuje u akvarijum, vec ogledalo postavite pored akvarijuma, stakla a pred i na samom slikanju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
D-KEE
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 12, 2012 4:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy - Odakle uvozis borce i kakva je procedura - mislim na zadrzavanje riba u carini/karantinu/posti gde god u ovoj nasoj administraciji moze da zapne...
video sam neke predivne borce ali je uzgajivac iz tajlanda - pa mi je frka naruciti tako nesto - bilo bi mi zao da uginu tokom transporta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Uginuće boraca Vecha Bolest 4 Pon Okt 07, 2019 8:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zenke boraca Voja85 Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Dec 28, 2017 8:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slike beba boraca (Betta Splendens) srdjann Razmnožavanje 1 Pon Feb 08, 2016 1:00 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mladj boraca uginuce Voja85 Bolest 32 Pet Mar 13, 2015 7:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmena boraca ns Sergej Arhiva Malih Oglasa 2 Čet Feb 19, 2015 10:58 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License