Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kotilica za ribe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 1:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze a i to je uveliko pisano
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 1:10 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze sto da ne pa presam pravijo od toga kotilice i mrestilice...
Imageevo od pomorandji stare mrestilice...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 14, 2011 11:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Molim vas pomozite ja imam problem kako da zakacim fasadnu mrezicu za akvarijum ja sam to mislio ovako da je stavim negde na polovinu malog akv. od 4l gore mama dole malci samo ona je savitljiva nije tvrda tako da neznam kako da je namestim da stoji.Molim vas pomozite u pitanju je mama platika.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mantisp8
Akvarista



Registrovan: 20 Jul 2011
Poruke: 50
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Avg 14, 2011 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....45-60.html

Imas pred kraj stranice. Ako ti je ovo neizvodljivo mozes i ovako nesto na brzinu da uradis:

Sirina mrezice nek bude taman koliko je i unutrasnja sirina akvarijuma a duzina recimo duplo veca i onda napravis stomak a recimo stipaljkama pricvrstis za ivice akvarijuma. Evo skica da ti bude jasnije na sta mislim:

Image

Moze biti privremeno resenje ako ti je hitno. Improvizacija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Avg 14, 2011 3:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo jednostavno i brzo. Samo osmisli i nesto kako bi fiksirao tu mrezicu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 15, 2011 10:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok hvala vam znaci da namestim da visi kao neka torba na primer.Hitno je jer se koti za 2-3 dana!Nadam se da cu uspeti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VojvodaMomchilo
Akvarista



Registrovan: 17 Sep 2011
Poruke: 18
Lokacija: Vladimirci

PorukaPoslao: Ned Okt 23, 2011 4:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prebacio sam pre 2 dana gupiku u kopovnu mrestilicu, kao sto je jedan clan pokazao u ovom topicu, onu sa 2 pregrade. e sad, pocela je da se mresti i s` vremena na vreme izbaci po 1,2 ribice. koliko dugo traje mrestenje ribice ? i poneka ribica izadje iz mrestilice sa strana. da li treba da izadje ili da ih prebacim u nesto zatvoreno da ne mogu da izadju u akvarijum ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuYahoo MessengerMSN Messenger
dimitrije2402
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2011
Poruke: 56
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Nov 12, 2011 12:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja sam isto imao problem sa gupikom i kupovnom mrestilicom. Isto su sa strane izletili i postali fast food. Poludeo sam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Nov 12, 2011 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ja sam odlucio da isecem dno od te kupovne mrestilice i da je zalepim za zid (vakum prilepcima) u mresni akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
dimitrije2402
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2011
Poruke: 56
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 14, 2011 3:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicna ideja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Ringeee
Akvarista



Registrovan: 15 Nov 2011
Poruke: 48
Lokacija: Kursumlija

PorukaPoslao: Uto Nov 15, 2011 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam po pitanju kotilica budzio svasta.. i u slobodno vreme se igram sa tim,kao da imam 2 godine.. Very Happy Evo nekih nacina da se napravi kotilica..
Image
Image
Image
Image

Prve dve slike su od kutijica za diskove,treca je od kutijice neke busena lemilicom,na cetvrtoj slici se vidi jedna kotilica veoma dobra od korpice za stipaljke Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 16, 2011 12:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo mi se svidja fora sa korpicom za stipaljke, mogu reci da sam odusevljen idejom Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
VDO
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2011
Poruke: 83
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Čet Jan 05, 2012 10:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro vece svima!Evo jedna ideja za vrlo brza i laka urada kotiltca-za 5 minuta.Mogu da kajem da sam ovo licno ispitao mnogo puta i radi odlicno.Ova urada nije moja ideja,nadam se da ce biti polezna i vama tako kako i meni je polezna.pozdrav!!!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Sve sto treba je bocu od koka kolu ili nesto slicno 2litara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamen
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2011
Poruke: 411
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Čet Jan 05, 2012 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mantisp8 ::
http://www.akvarijum.org/forum/odgajivacnica-akvarijumskih-ribica-kod-deak-a-t5345-60.html

Imas pred kraj stranice. Ako ti je ovo neizvodljivo mozes i ovako nesto na brzinu da uradis:

Sirina mrezice nek bude taman koliko je i unutrasnja sirina akvarijuma a duzina recimo duplo veca i onda napravis stomak a recimo stipaljkama pricvrstis za ivice akvarijuma. Evo skica da ti bude jasnije na sta mislim:

Image

Moze biti privremeno resenje ako ti je hitno. Improvizacija.


Izkoristicu koleginu sliku u nadi da nema nista protiv.

Ako zagusti a nemate nista bolje pri ruci, moze i ovako.

Image

pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
guppy4life
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 27 Dec 2011
Poruke: 66
Lokacija: Ladjevci

PorukaPoslao: Uto Jan 10, 2012 11:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od pribora vam je potrebno:
Image
- flasa
-noz,makaze
-fasadna mrezica,i izolira traka
-marker i šestar
1). Sinite nalepnicu
Image
2). Oznacite kuda ce te da secete
Image
3). Isecite
Image
4). Izbusite sestarom rupice na vrhu flase
Image
5). Zatim zalepite mrezicu za fasadu
Image
6). Spojite i gotovo
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License