Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 izlozba gupika... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Pon Dec 05, 2011 1:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav.posto u mladenovcu je izlozba gupika pabi iskoristijo priliku davas pozovem na ovo druzenje specijalka gupija ...za izlozbu vam trebaju samo ciste rase gupija i to samo10komada i ponete 10litara njihove vode a ak ima udruzenje za podedu prvo mesto je ak oko30litara sa opremom a drugo mesto samo ak a za trece 10gupija trikolora tosu nagrade za gupike prijavu mozete dostaviti meni na pp a za druge ribe su pehari...a zadnji dan za prijavu je15-12-2011g.dabi imali vremena za katalog a ribice se donose22-12-2011godine DODITE DASE DRUZIMO ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Dec 05, 2011 1:43 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Dec 05, 2011 11:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nadam se da ces nas pocastiti sa slikama Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Pon Dec 05, 2011 12:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hocu Bojane bilo bi lepo da dodjete makar dase druzimo samo da kazem da ja izlazem moje gupike a ne ucestvujem u ocenjivanju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Pon Dec 12, 2011 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i niko nema deset gupija za izlozbu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pon Dec 12, 2011 8:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rako druze, predpostavljam da je daljina ,prevoz i hladno vreme pocetni uzroci, nedolaska.Predpostavljam da ih ima jos.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Pon Dec 12, 2011 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nije problem daljina kako ima sa svih strana samo za akvaristiku slabo ima ih iz ,LOZNICE ,N.SADA .SONBORA I TD SAMO ZA RIBICE SLABO...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pon Dec 12, 2011 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rako...ajde da povedem sarplaninca na izlozbu, ali gupiku?? Daj nemoj zezati... Very Happy
Pa ja prvi po ovom vremenu kita ubicu ne bih dovodio nigde a ne ribicu! Mislim da sa ribicama nikoga nece biti. A potpisujem i da je leto nikoga ne bi bilo. Druzenje je ok, mada i to druzenje na izlozbi...jbs druzenje bez rakije, piva klope itd. Mi bolje da organizujemo neko okupljanje pa da se siti ispricamo nego da se jurimo po onom oronulom SC u Mld.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Uto Dec 13, 2011 1:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa ribicama ne fali nista kako na kalenicu zimi prodaju ribice jel ima u centru struje pa ukljuci se grejaci i nista im ne fali ja sam iso na skoro svaku izlozbu pa nikad nije mi uginula ribica ...pa ipak imacedesetak ak a toje slabo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Uto Dec 13, 2011 1:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa gde bas u sred cetvrtka Rako, sto ne bese vikend?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Uto Dec 13, 2011 1:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zlay ::
Pa gde bas u sred cetvrtka Rako, sto ne bese vikend?
pa izlozba traje od cetvrtka pa do nedelje a u nedelju je prodajna izlozba pa ima oko300-500odgaivaca ,toje druzenje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Sre Dec 14, 2011 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod je tacno izlozba ribica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Sre Dec 14, 2011 1:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izozba je od 22do25 a prijava je samo do15-12-2011 dabi imali vremena da se ubace vasi podaci u kalendar izlozbe ima lepih prijavljenih ribica...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Jan 04, 2012 9:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rako hoce biti nekih slika sa manifestacije??? Daj neke zanimljive podatke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dejanns
Akvarista



Registrovan: 01 Jun 2011
Poruke: 29
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 10, 2012 1:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da da, gde su slike???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se samo meni ovo desava? Mrest ... Likan Početak u akvaristici 3 Ned Sep 22, 2019 5:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Propadanje peraja pa uginuce gupika uki01 Bolest 4 Sre Sep 04, 2019 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupika pliva nepravilno Tajson Bolest 3 Čet Maj 30, 2019 4:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License