Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Korisni saveti Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 14, 2012 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Blue ::
Hvala svima na angazovanju, stvarno nisam ocekivao ovakav odziv.
Odvezao bih auto u servis, ali jedini za koji znam u BG da ima MUT3 dijagnostiku je Velauto, a sa njima sam vec jednom bio u sukobu, pa mi se ne mili da idem tamo. Da ne pominjem da su na sasvim drugom kraju grada.
Sto se tice zamene delova u sopstvenoj reziji, to bas nece ici tako lako jer je motor prilicno zatvoren. Ako nesto znaci, motor je 4A90 MIVEC. Ranije sam vozio Samaru i tu sam sve sam radio, ali sa ovim Japancem je potpuno druga prica.


Kod Fiata se to dešavalo (Grande Punto, službeni), i bio je problem sa turbinom koju smo zamenili (opet, da naglasim da je bio službeni auto).

Simptomi: nakon naglog dodavanja gasa naglo padne broj obrtaja.

edit: greškom sam odgovorio na davno postavljeno pitanje. Ipak, nekome će možda zatrebati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 14, 2012 10:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 14, 2012 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo sam odavno resio, uradili upgrade firmware-a, sto bi rekli u mojoj struci. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma shvatio sam i sam odmah, ali eto - omaklo se.

Sada je to lako kada ne mora da se kuva EEPROM Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kolega umro, spasavam akvarijum, potr... Ivyca Početak u akvaristici 5 Ned Jan 31, 2021 2:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi veci akvrijum - saveti za skoro ... dimacar Početak u akvaristici 8 Sub Maj 09, 2020 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puzevi Helena i Amazonac (jabucar) sa... Spavalica13 Razmnožavanje 5 Sre Apr 22, 2020 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SUMP filter dimenzije saveti doctor Filteri i pumpe 9 Pon Apr 20, 2020 4:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 48l saveti nikcha Početak u akvaristici 7 Uto Feb 18, 2020 7:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License