Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Neonke sa sledecim ribicama? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 4:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dali mogu neonke sa sledecim ribicama?
ksifo
moli
gupi
amonijer
zenka borca
cori
ancitrus
akvarijum 90L
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 4:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 4:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za zenku borca i amonijera ne znam, ali sa ostalim moze.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 6:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dali moze jos neki odgovor i dal ima nekog ovde uopste ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mare
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2010
Poruke: 166
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 6:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam 100% siguran ali mislim da mogu zajedno. Probaj pa ces da vidis Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako pretrpas svega onda sigurno ne moze...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 12:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Au prijatelju ja da sam hteo da probam ja nebi ni pitao. ne zelim da se zeznem zato mi treba tacan odgovor..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 12:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ne zelish da se zeznesh i ne zelish cirkus od akvarijuma, izaberi 1 ili 2 vrste ribica i ubaci u akvarijum. Naravno anci i cory su "osnovne" ribe. Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 12:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogu neonkice opusteno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribice koje si naveo trebalo bi da mogu (ali znaj da svaka riba je za sebe prica ) kada sam ranije drzao gupike i neonke jedna gupika mi je maltretirala neonke,ali samo tad i vise nikad (ta gupika je bila malo agresivnija,ali nema pravila).
Jedino ja tu ne bi drzao amonijera jer ce ti porasti dosta ,a i ume sa godinama da bude prgav. POZZ
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 3:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oke hwala wam.. Dobro je da sam dobio neki konkretan odgovor.. amonijere sam uzeo jos pre i sad ih ima oko 8cm ne znam sta cu sa njima ali me nerviraju jure se mnogo..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Amonijeri su takvi i samo mogu da budu jos gori i agresivniji ,ja ih iskreno ne volim jer su mi znali ubiti ribice koje su spori plivaci.pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Armatura za neonke? milan64586 Rasveta 0 Sub Feb 27, 2021 10:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina neonke Kragujevac. IvanBo Rasveta 0 Sre Okt 07, 2020 1:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slucaj misteriozno nestale neonke LaBuxna Početak u akvaristici 20 Pet Sep 18, 2020 9:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neonke kao osvetljenje uki01 Rasveta 12 Pon Jul 20, 2020 11:29 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License