Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 termo kabel Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nsmali
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2011
Poruke: 194

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 4:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li ste culi za to?
ima li iko iskustva u zagrevanju akvarijuma na taj nacin?

cuo sam da postoji mogucnost grejana akvarijuma termo kablom, koji kao i grejaci mogu biti razlicitih jacina...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 4:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Neon Nitro
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 17 Mar 2011
Poruke: 403
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 4:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To se koristi za teraristiku Wink

Za akvarijum se koriste grejaci specijalno namenjeni za iste.

Ne znam kakav bi efekat imalo na akvarijumu sem da dovede do pucanja stakla ukoliko je razlika u temp. iz akvarijuma i ona koju grejac proizvodi velika.

I ovo na slici je nedovrseni terarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 5:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neon Nitro -postoje grajaci koji se stavljaju na nacin kao sto je na slici(ali mi ovo za termo kabal nije poznato) ti grejaci su dobri za biljne akvarijume jer celom povrsinom dna zagrevaju korenje biljaka,ali imaju manu,a to je sto se cesto desava da neka zica u tim isprepletenim "kablovima " strada i onda imamo problem jer da bi to zamenili moramo isprazniti akvarijum ,tako da ja ih ne preporucujem.pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nsmali
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2011
Poruke: 194

PorukaPoslao: Pon Jan 16, 2012 1:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam ja sta je na slici....
nego posto imam vise malih akvarijumcica, tegli i plasticnih posuda, a uskoro ih punim malim borcima... mislio sma kada bi se taj termo kabel rasirio, pa preko njega peskir ili sta vec i na to naredjali mali akvarijumi da bi imao adekvatno grejanje... jer ne znam kako drugacije da ih sve zagrejem...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Jan 16, 2012 3:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ugrejes sobu na 25 stepeni i eto resen problem Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Prekinut kabel od potapajuće pumpe DiamondDragon Razno 33 Uto Feb 22, 2011 4:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License