Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bele tacke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pon Jan 16, 2012 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislio sam na ICHTYOEX
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 16, 2012 12:14 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Proba
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2010
Poruke: 146
Lokacija: Beograd-Borča

PorukaPoslao: Pon Jan 16, 2012 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imajuci u vidu vise stvari: problematicna ribica je ksifo (neki kazu imuni su na ihtio, neki kazu nisu), ne mogucnost ustanovljavanja tacne dijagnoze bez strucne pomoci, preventivno delovanje za druge eventualne negativne pojave, strah od eventualnih posledica (u AQ imam oko 80 ribica),... mi u Vojsci kazemo - "ODLUCIO SAM" (i naravno sproveo u delo):
Kupujem Easy Life AntiSpot i Sera Ectopur. Poceo sam sa tretmanom i pratim desavanja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaklina
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2011
Poruke: 52
Lokacija: subotica

PorukaPoslao: Sre Jan 25, 2012 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malopre sam primetila bele tacke na malim ksifo i na dve gupike a aq imam jos i zebrice koje su dobro. Da odvojim zebrice ili je moguce da su i one zarazene?Sutra idem kupiti lek.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2012 3:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema svrhe odvajati ih sada, kad se na jednoj ribi vidi ich najverovatnije su sve zarazene. Kupi lek i tretiraj ceo akvarijum po uputstvu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Supernatural
Akvarista



Registrovan: 16 Jan 2012
Poruke: 14
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2012 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam više puta botie lečio na taj način. Ali iskusto mi govori da odma čim se primeti mora da se reaguje. Pitanje da nisi malo zakasnio. Držim ti palčeve i nadam se da ćeš uspeti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pandora
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 103
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2012 4:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vredi probati cak i kad izgleda da je kasno.Ja sam svoje ramireze lecila par dana lekom kome je istekao rok trajanja Sad Nisam primetila to,ali sam se zapitala zasto bolest iz dana u dan napreduje.Onda sam kupila novi lek i za par dana su ozdravili iako je bolest dosta uznapredovala. Koristila sam Sera costapur
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaklina
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2011
Poruke: 52
Lokacija: subotica

PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2012 6:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nazalost su uginule dve gupike, kupila sam lek videcemo sta ce biti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Musa1997
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 9
Lokacija: Surdulica

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2013 5:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz kupio sam lek protiv belih tackica CONTRA-ICHTHYO ali nema uputstva,da li mozda zna neko kako se primenjuje??? HITNO JE!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2013 5:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze posto je hitno, znam kako ti je, za taj lek nisam cuo, ali sam guglao i nasao na jednom hrvatskom sajtu. Evo jednog citata iz posta coveka koji je napisao sta pise u uputstvu:
" Kupio sam Contra Ichthyo. Na njemu piše da lečenje traje 3 dana. Prvi dan idu dve kapi na 10l vode, a 2. i 3. dana po 1 kap na 10l vode."
Nadam se da sam ti pomogao, mogu samo da ti savetujem da izvadis aktivni ugalj iz filtera ako ga kojim slucajem sad imas, i pojacaj aeraciju na maksimum. Po zavrsetku tretmana, zameni 50% vode odstajalom cesmusom, i stavi aktivni ugalj da pokupi ostatke leka, nekih 10ak dana, ne mora duze. pozdrav!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aleksa1980
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2014
Poruke: 30
Lokacija: Mionica

PorukaPoslao: Pet Feb 07, 2014 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozz posto sam novi clan imam milion pitanja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Aleksa1980
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2014
Poruke: 30
Lokacija: Mionica

PorukaPoslao: Pet Feb 07, 2014 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima li koga
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 07, 2014 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima druze, ali ovo nije chat room nego forum, otvoris svoju temu, napises sta imas i tako to... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aleksa1980
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2014
Poruke: 30
Lokacija: Mionica

PorukaPoslao: Pet Feb 07, 2014 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok hvala ali se slabo snalazim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Aleksa1980
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2014
Poruke: 30
Lokacija: Mionica

PorukaPoslao: Pet Feb 07, 2014 11:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sme li filter bez aktivnog uglja da bude ukljucen dok koristim fmc lek
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Feb 08, 2014 1:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno. Filter nema potrebe da iskljucujes. Samo izvadis aktivni ugalj za vreme koriscenja leka. Kada zavrsis sa lekom, ugalj vratis kako bi pokupio ostatke leka iz vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bele tačke? SanjaP Bolest 2 Pet Mar 19, 2021 9:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sta korigovati kada puzevima kucice b... Suncokret Ostali Stanovnici 3 Sub Avg 15, 2020 10:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bele alge Zelenizeleni Alge 4 Ned Apr 26, 2020 1:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bele tacke ICH........ srki.acs Bolest 11 Pet Jun 14, 2019 8:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka bele mrlje na staklu tam Početak u akvaristici 9 Čet Mar 22, 2018 5:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License