Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 koje ribice mogu zajedno ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Welt
Akvarista

Registrovan: 02 Nov 2010

PorukaPoslao: Pet Jan 06, 2012 1:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sada u akvarijumu imam kolise, rajske ribe, black molije, ksifo, gupije, silver shark , amonijere i ancitruse.

Pošto sam napravio novi akvarijum od 270 litara htio bih da ubacim i neonke i skalare. Kako će se one slagati sa ovima gore? Da li je to ok kombinacija?

Mogu li u taj akvarijum da idu riba nož, rib duh (ne znam latinske nazive) ili trihogasteri?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pet Jan 06, 2012 1:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ghandi_bl
Akvarista

Registrovan: 07 Nov 2011

PorukaPoslao: Pet Jan 06, 2012 2:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obicno se skalari i gupiji ne slazu, mada kod mene je ta kombinacija (skalar i gupiji) i super se slazu, al opet mozda je bolje ne rizikovati Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Welt
Akvarista

PorukaPoslao: Pet Jan 06, 2012 7:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok dobro da znam za skalar i gupi. A ostale?
Darko89ks

Registrovan: 12 Jan 2012

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj nikako skalare i neonke!!!
batakole2
Akvarista

Registrovan: 01 Apr 2010

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sa skalarima se uglavnom slazu sve ribice koje ne mogu da im stanu u usta.dakle neonke i gupike definitivno ne kao i sve ostale ribice cija velicina ne prelazi par centimetara.pogledaj ,na forumu ces sigurno pronaci koje ribe mogu zajedno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
Neon Nitro
Akvarista

Opomene: 2
Registrovan: 17 Mar 2011

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo riba se naziva riba noz, i gotovo sve a mozda i sve narastu dosta(neke i 1m) i predatori su.

Ti si verovatno mislio na Apteronotus albifrons koja ce ti jesti ostale ribe cim bude mogla...

Skalari mogu sa neonkama sve dok ne porastu dovoljno da ih pojedu.

Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Welt
Akvarista

PorukaPoslao: Pon Jan 16, 2012 8:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A mogu li trihogasteri i neonke?
batakole2
Akvarista

Registrovan: 01 Apr 2010

PorukaPoslao: Pon Jan 16, 2012 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svi trihogasteri su po prirodi mirne i povucene ribe,tako da nije problem da ih drzis sa bilo kojom vrstom tetri ukljucujuci i neonke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
Welt
Akvarista

PorukaPoslao: Pon Jan 16, 2012 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala tako sam i mislio ali nisam htio da rizikujem dok mi neko ko ima iskustva ne potvrdi
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam tetru, 2 moli i 2 ksifo-oti... maka011 Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Dec 09, 2014 1:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka da li kupiti ribice preko interneta? pericbiba Ribe 9 Ned Nov 23, 2014 9:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potrebne biljke i ribice Fricky`88 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Nov 17, 2014 12:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Izdvojeno: Podaci o koje je pozeljno navesti pri... jovica Bolest 0 Sre Nov 12, 2014 7:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrtve ribice shomysss Ribe 20 Sre Okt 29, 2014 9:37 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker