Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje ljubimce imate ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dule205
Akvarista



Registrovan: 10 Jan 2012
Poruke: 14
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Čet Jan 19, 2012 1:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

patuljastog hrcka Micka i ribice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 19, 2012 1:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Jan 19, 2012 2:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trenutno stanje ljubimaca ( izuzev riba i tigrica ) : Jedan Poslodavac smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
giocatore88
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 18 Jan 2012
Poruke: 13
Lokacija: subotica

PorukaPoslao: Čet Jan 19, 2012 5:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a ja imam hrcka i 5 pasa u kuci i sve imaju svoju korpicu za spavanje... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Guppy<3
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 6
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Ned Jan 29, 2012 10:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Juce sam dobio jednog malog patuljastog pincha Smile
evo slika : Image
Drugaru su ga gurnuli ispod kapije a imaju vec vucijaka i jednog patuljastog pincha i hteo je da ga baci ali iako imam oko 500 golubova 40 tigrica itd.. nisam imao srca da dozvolim da ga baci. I tako sada se zove Dona Smile Nadam se da vam se svidja Smile)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuYahoo MessengerMSN Messenger
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Jan 29, 2012 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep gest pre svega human a i lepo kuce Smile

Ja imam samo jednog psa imao sam jos jednog koji je uginuo prosle godine od najverovatnije starosti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Ned Jan 29, 2012 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam kako neko moze da pozeli da baci psa. Sad Lepo je sto si ga prihvatio, meni je san da imam dvoriste, napravio bih zooloski vrt od njega. Mr. Green Ovako imam samo ribice, papagaja i morsko prase.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Guppy<3
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 6
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Ned Jan 29, 2012 4:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam imao drugog izbora. Takvo lepo stene nisam mogao da bacim Smile Kad naraste stavljam slike. Sad je malo mrsava ali za par nedelja ce se ugojiti Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuYahoo MessengerMSN Messenger
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 29, 2012 5:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve pohvale za human gest! Kod mene je takođe situacija slična kao u azilu Laughing (6 pasa, mačka gomila akvarijuma....)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Guppy<3
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 6
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Ned Jan 29, 2012 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, hvala Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuYahoo MessengerMSN Messenger
Guppy<3
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 6
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 11:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad smo na ovoj temi da vas pitam ako neko zna. Vidite gore da imam jednomesecnog patuljastog pincha e sad ako mi neko moze reci koliko bi me izasla vakcinacija? Ako neko zna. Pozz Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuYahoo MessengerMSN Messenger
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 12:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vakcinacija je obavezna i nemoj se šaliti sa time.

Cena nije prevelika (600-800 dinara, zavisi i od veterinarske ambulante). Prošetaj do najbliže veterinarske ambulante i pitaj.

Psa nemoj izvoditi napolje, nemoj mu dozvoljavati da se njuši i druži sa drugim psima još najmanje 2 meseca. Vakcina ide tada.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Guppy<3
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 6
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 12:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovoru. Sestra mi je zavrsila Veretinu pa mi je rekla odma da ga odnesem na vakcinaciju. Ne salim se , dosta mi je sto mi je jedan pas uginuo od stenjaka . Napolju je , u svom boxu . Na ulicu i tako to ne izlazi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuYahoo MessengerMSN Messenger
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 12:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako to štene ima tek mesec dana onda znači da nije dovoljno sisalo (štenci sisaju bar 6-8 nedelja).

Dok sisaju imuni su na određene bolesti, sa prestankom sisanja dolazi period vakcinacije. Nakon prve vakcine druga se dobija posle mesec dana.

Pre svake vakcine štene treba očistiti od parazita (7-10 dana pre vakcinacije).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 4:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako znas da je ovo patuljasti pinc? Gurnuo je neko ispod kapije tek tako patuljastog pinca? Je li ovo belina na glavi i grudima? Ne bih da te razocaram ali gotovo sam siguran da ovo nazalost nije patuljasti pinc (govorim o ovom psu sa fotografije).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Guppy<3
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 6
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@sale75bgd
Samo sam cekao to neko da pita Very Happy Saznali smo ko je i sve i ugl. majka je patuljasti pinch a tata je mesanac patuljastog pinca Smile Nesto slicno tome je Smile Nema rep i usi su kao kod patuljastog pinca Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuYahoo MessengerMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje zaštitne rukavice koristiti - ak... Peku Razno 4 Uto Apr 21, 2020 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 200l koje ribice mogu da drzim Uros1999 Ribe 6 Uto Jan 29, 2019 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje osvetlenje led ili obicne neonke scorpion Rasveta 1 Uto Sep 11, 2018 11:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje biljke trpe jako strujanje vode? PAN Biljke 5 Pet Jun 22, 2018 10:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License