Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bolesne ribice? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
predragkostic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Nov 2011
Poruke: 3
Lokacija: Despotovac

PorukaPoslao: Pon Jan 30, 2012 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

za sve one koji su mislili da su me se ratosiljali .....evo me opet... Very Happy ..ajde da po ko zna koji put nekom odgovarate isto li bar posaljete link(pa citaj bre) Very Happy malo sam kafa forum i da kazem nisam nasao pravi odgovor...u akvarijumu od 70 ak litara imam 10 ak ribica trave nemam i sta sam primetio da zebrica jedna ima ostecen rep da molika je non stop na dnu a da vecina njih kad ih hranim uzimaju i ispljuvavaju hranu(hranim ih jednom dnevno, sta zahvatim izmedju dva prsta)...dali su bolesne ili sta je u pitanju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 30, 2012 1:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

batakole2
Akvarista



Registrovan: 01 Apr 2010
Poruke: 53
Lokacija: sremska mitrovica

PorukaPoslao: Pon Jan 30, 2012 1:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

probaj da promenis hranu,mozda im ne odgovara i napisi koje sve vrste riba imas u akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
predragkostic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Nov 2011
Poruke: 3
Lokacija: Despotovac

PorukaPoslao: Pon Jan 30, 2012 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam par gupika 3 moli.2zebrice .2 muljaca 1 ajkulica i 2 mislim da su platy...koju hranu da im dam drugu....da nisu pregladnele...?mozda ova pitanja nekom zvuce glupo but...je.... ja neznam sta da radim plasim se da ne sjebem i ovaj akvarijum...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Pon Jan 30, 2012 5:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hrani ih lisnatom i one crne granulice i bice ok.. ali posto widim da si iz despotovca ae mi kazi jer ima kod vas neka akvaristicka radnja?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Harry Potter
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 33
Lokacija: Čacak

PorukaPoslao: Pon Jan 30, 2012 5:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probaj da im das ovu hranu u mesavini sa lisnatom
Evo slike:Image
to je proteinska hrana crne kuglice precnika 3 mm max
Samo je pre malo drzi u vodi da odmekne posto su jako tvrde
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
predragkostic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Nov 2011
Poruke: 3
Lokacija: Despotovac

PorukaPoslao: Pon Jan 30, 2012 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u despotovcu ima jedna akvaristicka prodavnica..ajde ostavi mi broj posto verovatno imas prodavnicu ili bar znas gde ima u svilajncu pa da se cujemo ...hvla prljavi hari Smile probacu i sa tom hranom...neznam da li da i h ostavim neki dan bez hrane mozda preterujem..da li bi to skodilo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 12:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1-2 dana ih ostavi slobodno ako si ih hranio redovno.. Ae u poruku mi ostavi mesto gde se nelazi radnja mozda skoknem do despotovca i ostavi broj pa se cujemo kad budem bio u despotovac..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
predragkostic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Nov 2011
Poruke: 3
Lokacija: Despotovac

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 7:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moj broj je pa me pozovi...

poruku izmenio ::: nikouro

Brojeve telefona saljite na pp .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moras u poruku da mi posaljes owde ne dozwoljawaju..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tigrica sa kavezom za ribice sumi Razmena 0 Sre Apr 13, 2022 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License