Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Rosy Barb sa ciklidima Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
AquaFan
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Jan 2012
Poruke: 7
Lokacija: Babusnica

PorukaPoslao: Sre Feb 01, 2012 8:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav. Interesuje me da li Puntius conchonius (Rosy Barb) moze u akvarijum sa ciklidima. Trenutno drzim samo ove barbuse, ali planiram da nabavim nove ribice. Posto su mi se svideli neki ciklidi (Kribensis npr.), interesuje me da li bi se slagali sa pomenutim barbusima. I da li kribensisi jedu biljke u akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 01, 2012 8:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 01, 2012 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sa Kribenzisima možeš sve dok ne postanu polno zreli i odvoje se parovi, u tom periodu su jako agresivni u odbrani teritorije i gnezda, kod mene kribovi uopšte ne diraju biljke, mada sve zavisi koliki ti je akvarijum, ako je mali šanse da će kribovi očerupati druge ribe i biljke su veće.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaFan
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Jan 2012
Poruke: 7
Lokacija: Babusnica

PorukaPoslao: Sre Feb 01, 2012 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovoru. Akvarijum je 50l, nadam se da ce biti prostora za sve Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neske
Akvarista



Registrovan: 13 Apr 2011
Poruke: 13
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 01, 2012 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam vise vrsta bilja u akvarijumu i kribenzisi ih ne diraju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 01, 2012 8:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo je 50 L za kribenzise, tačnije može par kribenzisa ali ništa sem toga sem eventualno neki ancistrus ili slično.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka L Pleco ribice sa ciklidima AquaBgd Ribe 6 Uto Okt 20, 2020 1:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puntius nigrofasciatus ( Black ruby b... Bojan95 Arhiva Malih Oglasa 4 Sub Mar 23, 2019 12:29 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RIO 180 sa ciklidima ASX Afrički ciklidi 28 Pon Jun 11, 2018 1:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RIO 180 sa ciklidima ASX Akvarijumi 5 Čet Maj 24, 2018 1:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kako prepoznati pol kod Puntius conch... bili985 Razmnožavanje 2 Ned Okt 18, 2015 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License