Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Amano aquascape Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Feb 02, 2012 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[youtube:c4e6b625f5]http://www.youtube.com/v/MJeIFIvvJ24[/youtube:c4e6b625f5]

[youtube:c4e6b625f5]http://www.youtube.com/v/emg3TBm3jx8[/youtube:c4e6b625f5]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 02, 2012 10:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 02, 2012 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovi zeznuse i naseg "akvaristickog Miskovica". Smile Lako je ovom cikici da se qrci kad ima ovih milion oko sebe a rade za dolar dnevno. Smile
Mala sala, stvarno rade za sve pare i izgleda fenomenalno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Aquamen
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2011
Poruke: 411
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Čet Feb 02, 2012 11:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko kosta samo ono bilje koje su posadili ?

Kamenje i podlogu necu ni spominjati. Wink

Jedino sto mi bode oci na drugom snimku jeste desna strana od pola akvarijuma prema zadnjem stakletu.

Biljke su poredjane u red niz bocno staklo sa povecim razmakom i to mi deluje mnogo vestacki, neuklapa se u ostatak.

Toliko dugo je buljio u akvarijum i pravio raspored, tako da me bas cudi taj propust.

Ostalo je vrh, vrhova.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 02, 2012 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čiča je guru svih svetskih aquascape-ra, niko mu ne traži manu sem nas Srba naravno Laughing Laughing Dobro je dok je tako, znači da još mislimo svojom glavom!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamen
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2011
Poruke: 411
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pet Feb 03, 2012 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wink
Znam druze da nije u redu kuditi takvog majstora, ali sta da radim kad mi bode oci.

Ako malo bolje obratite paznju na tu desnu stranu videcete da sam u pravu i da se taj deo nikako neuklapa u ostatak.

Jeste on "guru" ili "tata" za te stvari to stoji, ali je pre svega ziv covek koji moze ponekad i da pogresi kao i svi ostali.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 03, 2012 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo to i želim da naglasim, gde god bi pustio ovaj snimak svi bi veličali svaki njegov korak, svaka greška bi ostala ne primećena i jako mi je drago što nismo ispranih mozgova i ovako nešto primećujemo!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pet Feb 03, 2012 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mator je cica...ali zna znanje...naravno extra je kamenje...svidjaju mi se biljke koje rastu izvan vode...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 140l Aquascape pokusaj prvi - Baia Baia Akvarijumi 17 Ned Feb 05, 2023 12:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amano shrimp PetarOdin Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Sep 30, 2019 5:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amano kozice tt Nikola Ostali Stanovnici 11 Ned Sep 08, 2019 12:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amano koze m.vlacina Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Dec 18, 2018 4:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nano Aquascape AmanoNikola Akvarijumi 11 Sub Dec 01, 2018 2:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License