Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ljudi sta je ovo ? :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 1:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto naslov rece ljudi sta je ovo ? Smile


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 1:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

VDO
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2011
Poruke: 83
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo,ovo sa leva je hrana kad te nema vece vreme u vas.Sa desno je neka stvar koja udaljue nitriti i nitrati od akvarijum,absorbira ih. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale_
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 230
Lokacija: kikinda

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 1:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovo desno je mozda zeolit a za levo je vec kolega rekao - vikend hrana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 5:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel zna neko mozda detaljnije sta je ovo desno ? Smile dal da stavljam to u akvarijum ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
stdeyan
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2010
Poruke: 28

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stavi , nista nemoze da naskodi.. predvidjeno je za akvaristiku Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre koju godinu sam kupio proizvod slican ovom na desnoj strani i on sluzio da ti izbistri vodu (pre svega od algi),da sakupi nitrate i nitrite itd (po specifikaciji ) e sada nece skoditi ,ali koliko to stvarno ima efekta ,to ne bih znao jer ja sam to bio stavio cisto radi reda iako mi je bilo sve uredu,tako da nisam primetio razliku,pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E vala bas cemo videti onda, algi imam viska Smile

E da, gde da ga ubacim, u filter? Jel bitna komora ? Svejedno ne moze celu povrsinu zauzeti :S
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 9:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa bilo bi najbolje da ga stavis u filter ,recimo ispod vate ili sundjera da se ne zadrzava prljavstina na njemu,pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dobro vece dobri ljudi namilax Upoznavanje 0 Čet Nov 10, 2022 12:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ljudi pomazite Milivoje Lampa Razno 4 Pon Maj 23, 2022 2:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav ljudi Milivoje Lampa Upoznavanje 0 Čet Feb 27, 2020 8:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobar dan dobri ljudi Ascaron Upoznavanje 0 Uto Avg 06, 2019 6:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav ljudi, ribice, puzevi, rakcic... radovicmiladin86 Upoznavanje 1 Čet Maj 09, 2019 5:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License