Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Carstvo skalara Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 13, 2012 12:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druže, nemoj sada da me razočaravaš! Gde si "izbacio" one prelepe skalare? Slažem se da je sada to to što se tiče biotopa i svega ostaloga ali mislim da je šteta da samo baciš one "zlatnoglave"! Inače izbor riba u ovom akvarijumu je zaista super! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 13, 2012 12:49 am Snimi Poruku Nazad na vrh

zeki972
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2010
Poruke: 176
Lokacija: Sisak

PorukaPoslao: Pon Feb 13, 2012 8:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemanjask ::
Druže, nemoj sada da me razočaravaš! Gde si "izbacio" one prelepe skalare? Slažem se da je sada to to što se tiče biotopa i svega ostaloga ali mislim da je šteta da samo baciš one "zlatnoglave"! Inače izbor riba u ovom akvarijumu je zaista super! Bravo


Hvala kolega..nemoj se plašiti..skalari su dobili svoj poseban akvarij..dragi su oni meni da bih ih se samo tako riješio Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
milancxe
Akvarista



Registrovan: 26 Jan 2012
Poruke: 14
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 13, 2012 1:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih imao jedno pitanje vezano za prvi akvarijum ako nije problem... a mozda i drugi Very Happy, sad sam procitao temu, e sad ili nisam dovoljno pazljivo procitao, ali nisam nigde naisao na podatke o podlozi Smile... Tacnije zanima me kakva ti je podloga, da li imas dole neke hranljive podloge i koje Smile... ? Inace akvarijum je super, ribe su jako lepe ! Svaka cast Smile... Pozdrav!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zeki972
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2010
Poruke: 176
Lokacija: Sisak

PorukaPoslao: Pon Feb 13, 2012 3:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

milancxe ::
Ja bih imao jedno pitanje vezano za prvi akvarijum ako nije problem... a mozda i drugi Very Happy, sad sam procitao temu, e sad ili nisam dovoljno pazljivo procitao, ali nisam nigde naisao na podatke o podlozi Smile... Tacnije zanima me kakva ti je podloga, da li imas dole neke hranljive podloge i koje Smile... ? Inace akvarijum je super, ribe su jako lepe ! Svaka cast Smile... Pozdrav!


u ovoj zadnjoj postavi, uopće nemam nikakvu hranjivu podlogu, sve dodajem preko vodenog stuba, makro i mikroelemene- režim gnojenja je PPS i dodajem EC, htio sam probati kako će ići s tim, a do sad je hranjiva podloga bila isključivo čisti treset..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
zeki972
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2010
Poruke: 176
Lokacija: Sisak

PorukaPoslao: Pon Jul 23, 2012 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

malo da osvježim temu da ne pomislite da se ništa ne događa u akvariju.. akvarij je otišao u drugom smjeru..nema skalara..nema discusa..ali još uvijek se razvija Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Pon Jul 23, 2012 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ala maroniiji sada uzivaju ,mnogo lepo sada izgleda ,svaka cast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zeki972
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2010
Poruke: 176
Lokacija: Sisak

PorukaPoslao: Pon Jul 23, 2012 11:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

surcinac ::
Ala maroniiji sada uzivaju ,mnogo lepo sada izgleda ,svaka cast.


hvala kolega Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Jul 24, 2012 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zeljko, sta imas od riba u akvariju? pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Daki82
Akvarista



Registrovan: 26 Jun 2012
Poruke: 35
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Uto Jul 24, 2012 2:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas opustajuce deluje akvarijum, jedna nezahtevna postavka koja ostavlja pravi prirodni utisak o ambijentu u akvarijumu...sve pohvale
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zeki972
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2010
Poruke: 176
Lokacija: Sisak

PorukaPoslao: Uto Jul 24, 2012 7:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daki82 ::
Bas opustajuce deluje akvarijum, jedna nezahtevna postavka koja ostavlja pravi prirodni utisak o ambijentu u akvarijumu...sve pohvale


hvala kolega..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
zeki972
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2010
Poruke: 176
Lokacija: Sisak

PorukaPoslao: Uto Jul 24, 2012 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No 1 ::
Zeljko, sta imas od riba u akvariju? pozdrav


pozdrav i tebi prijatelju.. od dna prema vrhu se ovako kreće sastav: kuliji- smeđi i žuto smeđi, koridorasi- paleatusi i aneusi, kardinal tetre, limun tetre, plave neonke, sajice- jedan dečko i dvije cure, jedan par marona.. to je to..mislim da sam sve nabrojao..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neće da se mreste, čudno ponašanje sk... angelfishinheaven Filteri i pumpe 3 Čet Feb 11, 2021 10:21 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana mladih skalara i 20ak neonki Običan Čovek Ishrana 2 Pet Apr 10, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam skalara trikolora WoodyAllen Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Mar 08, 2020 1:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudan izgled Skalara (bolest ili nest... Spavalica13 Ostali Stanovnici 4 Pet Nov 22, 2019 2:26 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License