Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Usisivac v2 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
netcrush
Akvarista



Registrovan: 23 Jul 2011
Poruke: 193
Lokacija: Sombor/Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 10, 2011 11:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ahaaaa, shvatio sam. Hvala najlepše. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Nov 10, 2011 11:17 am Snimi Poruku Nazad na vrh

DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Nov 10, 2011 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A šta da radimo mi koji nemamo vodenu pumpu sa ulazom vode kroz cev?

Umesto onih plastičnih dodataka da spreče ulazak vate u cevi, može se koristiti npr. mrežica za komarce, zgužva se kolut od mrežice, pa vata, opet mrežica i to je to. Može i ona od džaka za krompir, pošto je sada sezona krompira. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 10, 2011 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za tebe ne brinem da ces se snaci... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stdeyan
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2010
Poruke: 28

PorukaPoslao: Pon Feb 13, 2012 4:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

odlicna stvarcica !!

vidim da je tema stara , ali me zanima par stvarci u vezi ovog usisivaca...

1.'viewtainer' posuda za filter masu , gde to ima da se nadje kod nas ?? (vidim da su to neke posude za sve i svasta ...)
2. koja je ovo potapajuca pumpa ? marka ? sve koje ja koristim i koje sam vidjao su sa resetkom za usis vode ...

hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 14, 2012 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1. Mi u firmi dobijamo neke kartice u tome, inace se koristi za sve i svasta, gde da nadjes - nemam pojma, ali cu ti rado dati ako u nekom momentu dolazis u BG.
2. Pumpa je neka Heto 1200 l/h, kupljena ovde. Gledano po ceni, ista je kao i svi ostali kinezi, samo sto uz ovu dobijes neke adaptere, pa moze da vuce vodu i 'na resetku' i 'na crevo'.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
steva
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2012
Poruke: 41
Lokacija: ZRENJANIN

PorukaPoslao: Uto Feb 14, 2012 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bravo svaka cast na patentu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stdeyan
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2010
Poruke: 28

PorukaPoslao: Sub Feb 18, 2012 2:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Blue ::
1. Mi u firmi dobijamo neke kartice u tome, inace se koristi za sve i svasta, gde da nadjes - nemam pojma, ali cu ti rado dati ako u nekom momentu dolazis u BG.
2. Pumpa je neka Heto 1200 l/h, kupljena ovde. Gledano po ceni, ista je kao i svi ostali kinezi, samo sto uz ovu dobijes neke adaptere, pa moze da vuce vodu i 'na resetku' i 'na crevo'.


hvala na odgovoru , a ako budem u beogradu javicu ti se !
najvise me zanima ta posuda za inline reaktor za co2 ... ubi se da nadjem nesto nalik tome...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
drasko
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 5

PorukaPoslao: Sre Nov 14, 2012 1:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast odlican izum. Ja slicno koristim ali samo flasu i crevo e sad mi dade ideju sa pumpom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
brankotomic
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2015
Poruke: 29
Lokacija: Majdanpek

PorukaPoslao: Sub Mar 14, 2015 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovo vredi napraviti za mene je ideja kreatora usisivaca v2 odlicna, a moze li 50L/h ? 50L jer mi nekako to sigurnije . Dobio sam ideju da kupim ugradim na krov i samo creva u vodi pa ukljucim kad treba da usisavam po podlozi. Svaka cast Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Usisivac podloge viola Uradi Sam (DIY) 8 Pet Mar 10, 2017 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka usisivac za na vazduh zauzeto ime Uradi Sam (DIY) 10 Pon Mar 28, 2016 12:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Usisivac za dno akvarijuma Dejan-Deki Ostala oprema 17 Uto Feb 16, 2016 7:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Usisivac rayli Ostala oprema 7 Pet Mar 06, 2015 11:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Usisivac podloge petrovic_n78 Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Nov 07, 2013 12:13 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License