Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kompletan Mrest Ancitrusa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Sub Feb 04, 2012 7:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E hwala svima onda imam dva muzjaka albino posto imaju po tri brkcica i jednu obicnu zenku a koliko treba da ih bude za mrest?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 04, 2012 7:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

tomislav85
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2011
Poruke: 80
Lokacija: PETROVAC NA MLAVI

PorukaPoslao: Sub Feb 04, 2012 8:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedan par znaci muzjak i zenka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 1:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

malipirat ::
Hvala na pohvalama drugari....nadam se da ce nekom pomoci da izmresti ove jako korisne ribice...



Kazi mi jos u kakvoj si vodi izmrestio ove ribice dali obicna cesmovaca ili si morao da je omeksavas?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 10:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mreste se u obicnoj cesmovaci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok.. Hwala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
matija2008
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 162
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 3:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ubacio neku pecinicu za njih, a muzjak mi izrovario ceo aq oko pecinice! Poludeo ili sta????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
veljko023
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2011
Poruke: 97
Lokacija: zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne neki muzjaci jednoctavno tako rade. Neki odgajivaci ubace u akvarijum dosta peska i obicnu plasticnu cev za odvod i onda muzjaci oko cevi iskopaju gnezdo,,rupu''. Gde u divljini da nadju keramicki cup ili?...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
matija2008
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 162
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brate nije normalan , znas na sta mi lici aq Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 9:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dok ne probusi rupu na dnu stakla i voda iscuri sve je normalno Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
matija2008
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 162
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 12, 2012 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Smile vidimo se druze uskoro, trebace mi nesto za novi aq od 160l SmileSmileSmile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Feb 14, 2012 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast !ovako nesto duze vreme trezim probacu nov sam na forumu ali ne i u akvaristici
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Čet Feb 16, 2012 7:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima, moze se reci da sam nov i treab mi pomoc tj savet,imam muzijaka i dve zenke, kod mene su vise od godinu dana i velicine su muzijak 8,9cm a zenke oko 6,7cm stim sto je jedna zenka toliko debela da mislim da ce puci....druga nije ni blizu.Muzijak je stalno mangro panju a zenke koje kuda...nikako da se upare pa mi treba pomoc oko hranjenja i pripreme za parenje,sve sam vec procitao...dajem im barenu sargarepu ali nju jede samo muzijak i danas sam kupio spirulinu pa cemo videti kasnije kako ide sa njom....inace su u akvarijumu sa gupikama koje su se tek izmrestile,aq je 95L, ima bilja malo, podlogu,dva panja, grejac na 26c, sta dalje raditi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Feb 20, 2012 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

NIgde ne procitah da imaju i pecinu ??? Kokosov orah je idealan u te potrebe, kao i nesto iz DIY varijante sa kamenjem, keramikom .... ili neki cup. Bilo sta gde bi mogli ikru da postave. Ako i tada se ne upare, trazi neku drugu zenku ili muzjaka pa pokusaj sa nekom drugom kombinacijom ancistrusa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Pon Feb 20, 2012 5:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imaju dva panja od toga je jedan namesten tako da izgleda kao rupa i stavio sam saksiju,ali sada iznenadjenje za mene posle moga pisanja odem i pogledam kada jedna zenka tanka i muzijak cuva ikru iza tog panja...u saksiju nije ni ulazio....postavicu ovih dana i fotografije
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Pet Feb 24, 2012 12:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za sada je proslo 4 dana temperatura je 28c,jaja su onako narandzaste boje, dali je to ok?
I samo da pitam sa cime sada da hranim zenku da bi se vratila u normalu tj da bi ponovo dosla u stanje za parenje?
Takodje imam jos dve zenke koje mi izgledaju kao da nemaju ikre u sebi (normalnog su izgleda samo sto nemaju stomak), a sve su kod mene 1.5 godinu i velicine oko 5,6 cm?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kompletan akvarijum sa opremom i živi... Jorimir Na poklon 4 Sre Sep 02, 2020 9:58 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License