Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ishrana kod Japanki? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Alpha
Akvarista



Registrovan: 16 Feb 2012
Poruke: 18

PorukaPoslao: Pet Mar 09, 2012 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze li neko da mi da neki koristan savet kako da ih hranim...Kupio sam neku crvenu hranu na zivotinjskoj bazi,misim da je dzigerica,zatim na biljnoj bazi neku koja lici na smoki i sarene je boje, i vitamine u listicima...Kako je najbolje da napravim plan ishrane,a da ne bude previse ni premalo i koliko puta dnevno da ih hranim...Kupio sam ih pre neki dan ,velike su svega 2-3cm sa repom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 09, 2012 8:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

D-KEE
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 09, 2012 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

barem za japanke ima toliko specijalizovane grane... u svakom slucaju listici - za granule su jos male
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Alpha
Akvarista



Registrovan: 16 Feb 2012
Poruke: 18

PorukaPoslao: Pet Mar 09, 2012 11:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

D-KEE ::
barem za japanke ima toliko specijalizovane grane... u svakom slucaju listici - za granule su jos male

Kako mislis grane...Confused,a osim listica ,moze li ovaj smoki...on je na biljnoj bazi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
D-KEE
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 09, 2012 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pardon hrane Smile One su kao prasici jedu sve sto im das - pa stoga mislim da ne najbolje dati im nesto sto je specijalizovana hrana za njih - svaki proizvodjac hrane za ribice ima hranu za japanke - sto u listicima sto u granulama
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Čir na japanki Lajka Bolest 3 Čet Dec 31, 2020 2:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanka jede rep od drugih japanki (m... Boki2000 Početak u akvaristici 3 Uto Nov 17, 2020 11:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana mladih skalara i 20ak neonki Običan Čovek Ishrana 2 Pet Apr 10, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana chelmon rostratus-a, pomoc dzonib Morska Akvaristika 1 Pon Feb 25, 2019 12:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana ciklida-bojenje ASX Ishrana 4 Pon Nov 26, 2018 11:10 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License