Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Platike dosije x Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
rayli
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2009
Poruke: 257
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Pon Jan 25, 2010 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Platike malo, malo pa crkne neka.... Gupika imam dosta i sve su OK! Jedu, razmnozavaju se ko lude, poklanjam ih dosta i kod drugih su OK! Imam i ancitruse, muljare, oni su isto OK! sta se desava sa platikama pojma nemam! Vodu menjam 1/3 na 10 dana! Imam spoljasni filter, pumpu 600L/sat, ali sta se desi.... Uzimao sam i jednoj radnji u ....., dal je do radnje? Ima li ko da proda neku platiku da ubacim da vidim sta ce biti.... I da sutra sipam i fluid filter medium pa da vidim.....Sta jos da ubacim od ribica? akvarijum je 120L?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 25, 2010 12:58 am Snimi Poruku Nazad na vrh

lazarcanecorso
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2010
Poruke: 111
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Maj 20, 2010 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa mozes da ubacis jedno 5,6 neonki,zebrice ali pogledaj u pet shopovima trazi rubin zebre ili crvene zebre jako su lepe i nisu puno zahtevne...Pogledaj po forumu pa ces videti koje sve kombinacije mozes da kombinujes za tu litrazu i koje se nece medjusobno tuci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malo cudan rep platike Nikollo Ribe 5 Sub Jan 29, 2022 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka platike gotika Arhiva Malih Oglasa 1 Pet Feb 14, 2020 4:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ancistrusi+platike gotika Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Feb 12, 2020 12:55 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mrest platike Likan Razmnožavanje 3 Pet Sep 13, 2019 11:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka male platike gotika Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Maj 16, 2018 3:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License