Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Biom Lavagran Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
marjanb021
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2012
Poruke: 129
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2012 4:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li neko iskustva i preporuke za ovaj proizvod?

LavaGran je kamen vulkanskog izvora.
Veoma je porozan.
Stvara idealne uslove za naseljavanje sa bakterijama.
Idealan supstrat za vodene biljke.
Lavagran može se koristiti u slatkoj i slanoj vodi kao i u ribnjacima.
5000g je 5,3 litre materijala.
Granulacija: 4-16 mm.

Da li je efikasniji od keramichkih valjaka?
Video sam i neki "Bio lavatit" koji je mnogo skuplji.


Poslednji izmenio marjanb021 dana Ned Apr 01, 2012 4:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2012 4:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2012 7:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znas kako to ide: imas nesto sto kosta 100din, pa imas nesto sto je 2% bolje a kosta 50% vise, pa nesto sto je bolje 10% a kosta 200% vise itd. eksponencijalno

Bombastican naziv, ekskluzivno poreklo, mnogo lazi itd. sve zamo da bi neko uzeo tvoj novac. Pa ti biraj Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
marjanb021
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2012
Poruke: 129
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2012 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slazem se.
Cena LavaGran-a i keramichkih valjaka je priblizno ista pa ne znam shta je bolje da izaberem?
Bio Lavatit sam samo spomenuo jer mi deluje slichan kao LavaGran. Njega i ne planiram da kupim poshto ga ne mogu trenutno priushtiti.
Pozdrav


Poslednji izmenio marjanb021 dana Ned Apr 01, 2012 11:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka CO2 set Biom SasaB. Ostala oprema 1 Sub Okt 14, 2017 1:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biom filtracioni sunđeri Aquashop Aquashop 0 Sub Mar 25, 2017 11:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biom koral i reef grane Serene Sky Morska Akvaristika 0 Čet Mar 02, 2017 6:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biom podloga i crni poster za aq stukolovac Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Jun 09, 2015 10:25 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License