Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vrtno jezero za koi sarane Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 07, 2012 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Planiram da napravim vrtno jezero za koi-e.Ali sta da radim zimi kad bude -25 ko ove zime i kad se sve zaledi sta ce biti sa ribama??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 07, 2012 12:17 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Apr 07, 2012 7:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A koliko bi to jezerce bilo, mislim na dimenzije? Najboje je da postoji deo u njemu gde je dubina jedan metar. Ribe preko zime idu u period hibernacije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 07, 2012 10:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aha, pa dimenzije mod plana za vrtno jezero su 2m duzina 1m sirina kako ti to zvuci?I sta mi sve jos treba za njega?I koliko u tj prostor mogu da stavim sarana ljudi mi pricaju 10 a ja mislim ipak malo manje?

Svi saveti su dorbodosli!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zuja
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2011
Poruke: 156
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Sub Apr 07, 2012 11:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da bi ribe prezivele zimu najbitnija je dubina jezerceta obavezno mora biti najmanje 1 metar.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Hemac88
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2011
Poruke: 155
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Sub Apr 07, 2012 11:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Preskaces ono sto ti je Bojan napisao, moras imati i dubinu za preko zime od minimum 1m, ostale dimenzije su tvoje proizvoljne, moze tu slobodno 10 ribica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vrtno jezerce Drevni Zmaj Uradi Sam (DIY) 1 Čet Jun 23, 2022 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vrtno jezerce, od betona Fricky`88 Vrtna Jezerca 9 Uto Sep 03, 2019 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ciklide - jezero Tanganyika Looniz Ishrana 8 Sre Jan 14, 2015 10:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe za vrtno jezerce Aleksandar167 Vrtna Jezerca 11 Uto Dec 02, 2014 12:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka vrtno jezerce mog ujaka Laki Vrtna Jezerca 10 Pon Okt 13, 2014 4:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License