Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest Nematobrycon palmerija ili Carske tetre Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Homoerectus
Akvarista



Registrovan: 30 Okt 2011
Poruke: 11
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 10, 2012 2:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum od 3l. Voda iz smole pomesana sa cesmom u razmeri 3-1 u korist meke. Karbonati 2 a kiselost 7.5. Temperatura 25 stepeni.
Ubacen par i posle osam sati mrtav. Gde sam pogresio?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Apr 10, 2012 2:14 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Uto Apr 10, 2012 2:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

... 3l ...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Homoerectus
Akvarista



Registrovan: 30 Okt 2011
Poruke: 11
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 10, 2012 3:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cvrc ::
... 3l ...?


Akvarijumcic, pa nisu uginule zbog tesnog prostora. Mada, mogao je da bude i veci al nije to sigurno uzrok
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Apr 10, 2012 5:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A iz koje vode su ubacene ribe?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Homoerectus
Akvarista



Registrovan: 30 Okt 2011
Poruke: 11
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 11, 2012 2:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sale75bgd ::
A iz koje vode su ubacene ribe?


Iz tvrde, znaci cesme, mislis da je veliki sok? Koliko ja znam svi drze u cesmi pa u omeksanu vodu ubacuju za mrest.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Apr 11, 2012 2:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako ne. Mislim da je to razlog sto su zavrsile karijeru...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Apr 11, 2012 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Voda u koju si ubacio ih nije Ok. Verovatno velika razlika u Ph.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Homoerectus
Akvarista



Registrovan: 30 Okt 2011
Poruke: 11
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 12, 2012 1:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy ::
Voda u koju si ubacio ih nije Ok. Verovatno velika razlika u Ph.

Cesma je 8.5ph a voda u mresnom 7.5ph. Zanima me, u kojoj vodi drzite matice pa ih potom prebacujete u mresni? Ribe su mi bile eksta kvaliteta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Čet Apr 12, 2012 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa vidi ne mozes se bas tako igrati sa njima greska u vodi ako ih koristis za mrest onda ih dosta dugo pipremas i smanjusjes parametre postepeno. cesmovaca u beogradu se krece koliko se secam tvrdoca vode npr u resniku je 13 a u zemunu varira od 11 do 15. merili smo cak jednom ja i sale kod mene
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam tetre termogedzo Na poklon 1 Ned Feb 06, 2022 1:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License