Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moji Akvarijumi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
shaolin
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Apr 11, 2012 1:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Apr 11, 2012 1:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

shaolin
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Apr 11, 2012 1:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Apr 11, 2012 1:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo, pogotovo ovo jato ksifoforusa. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
W.T.F.
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2011
Poruke: 137
Lokacija: Surcin

PorukaPoslao: Sre Apr 11, 2012 3:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovaj sa ksifo prelep stvarno nemam reci svaka cast...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Apr 11, 2012 3:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ogroman napredak u odnosu na prethodna stanja i akvarijume uopste. Interesantno da si se bas za ksifoe odlucio! Lepo, nema sta...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
steva
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2012
Poruke: 41
Lokacija: ZRENJANIN

PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2012 7:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepo nema sta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
niza92
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2010
Poruke: 169
Lokacija: MAJDANPEK

PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2012 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super izgleda,a i nije skoro bio akvarijum sa jednim jatom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
peco_edi
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2011
Poruke: 135
Lokacija: RAJVOSA

PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2012 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odavno nisam vidio neko jato zivorotki ali ove ksife su me impresirale. Svaka cast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Čet Apr 19, 2012 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka CAST!!!
koliko imas ukupno Akvarijuma? Smile

samo jedan aq mi se ne svidja, cini mi se da je u njemu sve plasticno...a ostalo je za postovanje Wink po mom ukusu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaklina
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2011
Poruke: 52
Lokacija: subotica

PorukaPoslao: Čet Apr 19, 2012 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jako su ti lepi akvarijumi ali ovaj sa ksifo ribicama je odlican jako mi se svidja svaka cast Bravo'
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shaolin
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Apr 21, 2012 12:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam 6 akvarijuma u funkciji. Što se tiče ovog akvarijuma sa ksifoima uhvatio sam ovaj momenat da ga slikam nedirnutog posle skoro mesec dana. Nahvatale se i alge svuda, sa leve strane se pomešala valisneria i sagitaria sad ne znam šta je šta, no meni se svidela ova postavka pa sam je snimio. Ako budem imao volje i inspiracije malo ću to srediti kad nađem vremena. Imam još i gupike i ananas ksifoe u jatu pa će te i to videti kad uslikam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2012 9:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pri ok ali oaj na poslednjoj slici ne nisam za ubacivanje vestackog bilja u akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shaolin
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Avg 01, 2013 12:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jedan dečiji
aq dimenzije d101 x v57 x š40 cm
staklo 10mm pitsburg
osvetljenje tek treba da se montira 30w ili 2x30w, ovo sa slike je privremeno
filter kanister atman ef4
ribice gupi 50+, anci 1kom
kamenje nesto iz brazila nešto iz mora
* školjka gubi boju nakon mesec dana u vodi probaću sa lakiranjem da zaustavim propadanje

Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Avg 01, 2013 11:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sada si me ovim akvarijumom totalno razočarao. Ovde ima toliko grešaka, da bi čovek pomislio da si težak početnik. Ajd' sad Jovo nanovo, na čitanje na forumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shaolin
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Avg 01, 2013 8:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovaj akvarijum sam već predstavio, u jednoj fazi je izgledao ovako, šteta što nisam mogao da namestim da bude slika veća posle resiza na 200kb, u originalu je 3mb i mnogo je veća
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarijumi ostali za starim zemunskim... user001 Na poklon 6 Sre Apr 28, 2021 9:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijumi 400 l i 250 l police i RO Dzo Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Avg 28, 2019 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijumi na prodaju Pecinac Arhiva Malih Oglasa 14 Čet Jun 20, 2019 8:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moji Akvarijumi radovicmiladin86 Akvarijumi 4 Čet Maj 09, 2019 6:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bojan95-akvarijumi Bojan95 Akvarijumi 44 Sre Mar 20, 2019 5:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License