Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Eritromicinom protiv algi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
CoFi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 30 Mar 2012
Poruke: 324
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Sre Apr 04, 2012 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li Eritromicin pomaze da se cetkaste crne alge povucu.... Kako se rastvara i da li moze da se biljka izdvoji u neku koficu i da se sipa taj rastvor, ne znam sta.. Kako treba???


Poslednji izmenio CoFi dana Sre Apr 04, 2012 8:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Apr 04, 2012 8:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

D-KEE
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 04, 2012 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....t7004.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CoFi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 30 Mar 2012
Poruke: 324
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Sre Apr 04, 2012 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve svrste alge ili smao cetkasta... Zato sto imam i crnu i neku zelenu na Corycrupstone (tako nesto Very Happy)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
CoFi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 30 Mar 2012
Poruke: 324
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Čet Apr 12, 2012 11:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze neko da mi kaze kako se primenjuje Eritromicin na biljke imam Anubias Nanu i Kori dugacki i siroki listovi pa ih nahvatalo nesto. Nmg trenutno da nabavim algara..... I da li je neko primenjivao terapiju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neka vrsta zelenih algi ViK Alge 1 Sre Okt 26, 2022 10:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Unistavanje algi nercibald Alge 39 Čet Sep 23, 2021 8:28 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sigurno rranje biljaka od algi van ak... djilepfc1970 Biljke 2 Ned Okt 11, 2020 11:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka branem pomoć oko algi branem Akvarijumi 17 Uto Sep 08, 2020 8:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko indentifikacije algi Stefanbgd Alge 0 Ned Apr 22, 2018 11:07 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License