Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Neki savet za diskuse Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Mar 31, 2012 10:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Update Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Btw na jednoj slici mi se vidi anubia jel mi moze neko reci koji elementi mi fale ?


Poslednji izmenio No 1 dana Sub Mar 31, 2012 11:27 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene No 1: Spojene slike
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 31, 2012 10:09 am Snimi Poruku Nazad na vrh

No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Mar 31, 2012 11:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na koje elemente mislis ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Mar 31, 2012 12:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim na mikro jer verovatno fali nesto cim se pojavilo na listovima ovo crno. Na novim izdancima nema mada ne bih voleo da delim rizom vise mi se svidja da raste ovako.
Ili najbolje da kupim Profito i EasyCarbo ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
guppykiller
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2011
Poruke: 360
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Apr 04, 2012 8:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepo izgleda akvarijum... Koliko diskusa imas i koliko je litara ima akvarijum? Cime ih hranis? Ovde kod nas ponuda hrane je katastrofa bar za malawce, za diskuse nemam pojma mozda i ima ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Apr 07, 2012 12:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Guppy: trenutno su ovde planiram veci akvarijum za jedno 7-8 meseci dok ne narastu a tu sam se potkovao znanjem sto se tice podloge,filtracije i preventive...ovaj je 106L u kome su sada 1 tirkizno plavi,2 checkerboard i 2 Red Velvet...i naravno 2 Julijusa koji pucaju od zdravlja.
Sto se hrane tice tu je Tropical D50 plus,Tetra Diskus futer,jednom nedeljno im dajem suseni tubifeks i DIY hranu malo vise biljna (oslic,som,maslacak,sargarepa,grasak,aleva paprika,beli luk,zelatin).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Čet Apr 26, 2012 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ko zna kako diskusi reaguju na promenu vode?
Recimo kupicu zeolit,treset koji smanjuje tvrdocu vode i ph vrednost i listove Catape.
E sad mene zanima kako ce oni reagovati na bolje uslove od trenutne tvrde vode (cesmovace).
Jedino sto mogu sam je da izmerim trenutne vrednosti i u drugom akvarijumu koga pripremim u fulu izmerim te vrednosti,znaci ako je razlika malo veca kako ce reagovati?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 29, 2012 1:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve što radiš na promeni hemizma vode, bez obzira koje ribe su u pitanju, radi se postupno u dužem vremenskom periodu. Tvoja promena bi trebalo da potraje u bar desetak nedeljnih izmena vode. Bilo kakva nagla promena, naškodiće ribama, samo kolebanje pH vrednosti od 0,2 u kratkom periodu, dovodi sve stanovnike akvarijuma u tzv. pH šok. Pažljivo sa promenama. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Paraziti neki dulemali99 Bolest 2 Pet Jun 16, 2023 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Savet o nutrijentima Panta1991 Biljke 0 Ned Maj 23, 2021 12:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 40 L akvarijum, savet za broj riba uki01 Ribe 4 Čet Apr 15, 2021 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License