Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 amazonac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Apr 26, 2010 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesto mi se amazonac cudno ponasa
na podlozi dole iskopao je malu rupu i usao u nju i zatvoren i miruje.sta to moze da bude sa njim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 26, 2010 5:24 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Apr 26, 2010 6:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda je poludeo?! Smile
Salim se, dok sam ih imao u akvarijumu, imali su obicaj tako da se ponasaju kada poraste temperatura vode, mada je mozda samo slucajnost u pitanju, ne mogu da garantujem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Apr 27, 2010 12:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo sad je ok.nista mi ne fali...a temperatura je ok 24c
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Sre Apr 28, 2010 4:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oni vole topliju vodu. Kad im je malo hladnije imaju obicaj da se zatvaraju u kucicu i "spavaju".
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sale
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 165
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Maj 22, 2010 2:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jana ::
Oni vole topliju vodu. Kad im je malo hladnije imaju obicaj da se zatvaraju u kucicu i "spavaju".

Koliko topliju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Ned Maj 23, 2010 2:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zna li neko kako da lezem puzeve amazonce???dali se razmnozavanje tih puzeva puno razlikuje od obicnih akvarijumskih??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
Zola
Urednik
Urednik



Registrovan: 30 Maj 2009
Poruke: 255
Lokacija: Užice

PorukaPoslao: Ned Maj 23, 2010 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da ima pet tema o amazoncima na ovom sajtu...

Pogledaj www.applesnail.net fenomenalan sajt o jabucastim puzevima, i tamo ti pise apsoluno sve o njima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Maj 23, 2010 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Amazonci polazu svoja jaja van vode a ono sto je bitno je da jaja stalno budu vlazna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Ned Maj 23, 2010 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ispod 25 stepeni im vec ne odgovara. Najvise vole tu 28, 30.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sale
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 165
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Maj 23, 2010 11:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja amazonce drzim u jednom akvarijumu sa japankama na 26C. Malo visa temperatura za japanke a malo niza za amazonce. Cim sam jednom spustio na 24C odmah su puzevi poceli da se okupljaju oko grejaca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancitrus vs amazonac sudyxor Ribe 0 Uto Feb 27, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puzevi Helena i Amazonac (jabucar) sa... Spavalica13 Razmnožavanje 5 Sre Apr 22, 2020 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ljubicasti amazonac i kozice somit Arhiva Malih Oglasa 3 Pet Nov 18, 2016 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amazonac sumi Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 19, 2016 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puz amazonac mi jede biljke J-Bone Početak u akvaristici 5 Pon Avg 29, 2016 1:58 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License