Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moja mladj gupike! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 10:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro jutro mali su super nema nijedan uginuo!!Bas brzo plivaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 10:43 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 11:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ahahaha ti ako tako nastavis moraces jedno bar jos 3 akvarijuma da napravis, ne znam dal se brze mnoze gupike ili kribenzisi Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za kribenzise nzm ali krenulo mi sa gupikama!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aqua.forest
Akvarista



Registrovan: 27 Apr 2012
Poruke: 62

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 11:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ufff, svaka cast Kristina na izvestajima. Cestitke na prinovama.

Kad smo kod brzine mresta mislim da nema brzih od Nigrosa , jednom sam drzao tu ribu i nikada vise. Maticni par je uspeo da polozi jaja u razmaku od 9 ( slovima : DEVET ) dana ! Stotine malih kod kojih veoma visok procenat prezivi su zahtevali bar 100+ litara vode pa sam prvo poklonio matice a zatim i razdelio klince.

Cim se domognem fotoaparata uslikacu kako sam ja napravio kotilicu , nekada sam je koristio, sada tu ulogu vrsi dzungla od biljaka koju ce te videti kada i slike kotilice.
Trenutno na povrsini malo teze prebrojati desetine malih.

Pozdrav
Aqua Forest
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 11:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam koliki za njih aq da uzmem.Ovim od 1 mesec pocele boje po repovma bice i slika uskoro!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aqua.forest
Akvarista



Registrovan: 27 Apr 2012
Poruke: 62

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brze ce rasti ako imaju prostora za plivanje , moze i plici ali povrsinski veci akvarijum npr. 50 x 30 x 20 visina , to je 30 litara a lepa povrsina za rasplivavanje mladji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 12:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kristina koliko ukupno izmas gupika??A koliko akvarijuma???Daj te slike sto pre Very Happy


P.S:I koje su litraze akvarijumi.


Poslednji izmenio uros dana Sre Maj 02, 2012 12:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 3:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ukupno gupika ovako:1 odrastao muzjak i dve odrazle zenke 36 malih(novih) i 10 malih(od pre) sto znaci da ukupno imam 49 gupika a imam jedan aq od 8 l u kojoj su tri gupike odrasle a malce drzimn u dve tegle ovih 36 u jednoj i ovih 10 u drugoj u avgustu uzimam od 60l a sad planiram za male neki od 30l kao sto je rekao aqua.forest.

i da u onom aq od 8l imam bebu ancistrusa koji je privremeno kod mene.Nemam od opreme bas nista.Jedino grejac!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 3:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ti bolje da kupis jedan od 100l i kotilicu.A za malce mozes da koristis neki mali aq taj od 8l.. Wink...Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy


Poslednji izmenio uros dana Sre Maj 02, 2012 4:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 3:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ta ideja mi je padala na pamet!!Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 3:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tvoj je izbor ja bih tako uradio Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 3:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uros ::
Pa ti bolje da kupis jeban od 100l i kotilicu.A za malce mozes da koristis neki mali aq taj od 8l.. Wink...Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy


Laughing hahahaha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 3:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[quote="Cvrc"]
uros ::
Pa ti bolje da kupis jeban od 100l i kotilicu.A za malce mozes da koristis neki mali aq taj od 8l.. Wink...Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy


UHUHUHUHU hahahahaha Laughing smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 4:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahahha koj lapsus cak je i meni smesno Laughing Laughing Laughing haha haha haha haha .Izvinjavam se svima nadam se da si shvatila na sta sam mislio. Laughing hahahaha haha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesam!!! hahaha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka moja 4 Uros Kg Akvarijumi 2 Pon Jun 06, 2022 9:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License