Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 crna alga Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 2:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pretpostavljam da su u pitanju crne alge na listovima trave se pojavljuju crne dlacice imam dve letece lisice i nesto bas ne uspevaju da se izbore sa problemom akvarijum je oko 130l unutrasnji fikter 720l/h sa aktivnim ugljom koji menjam na mesec dana stanovnici skalari i zebrice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 2:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 2:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
CoFi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 30 Mar 2012
Poruke: 324
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 3:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E uzni probaj sa sodom bikarbonom i sa so.... Stavi u koficu stavi 1 ravnu kasicicu sode bikarbone i 2-3 kasicice soli.... Ja sam stavljao za anubiu 2 kasicice sode bikarbone i 1 kasiku soli, sve su alge izgorele medjutim biljka je isto izgorela i sada propada... Probaj to..... Ali drzi najmanje 1 dan... E sa neznam ako su listovi tanki i slabi nisu jaki nemoj da stavljas..... nisam probao na slabe biljke.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 3:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako nista ne uradim probacu to imam par pelcera koji su isto zahvaceni pa cu prvo njih al da sacekam da vidim da li ima jos neko neki predlog hvala na brzom odgovoru
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 3:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cim udjes na deo sa algama, ovo je prva tema sto stoji ...

http://www.akvarijum.org/forum.....t7004.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
CoFi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 30 Mar 2012
Poruke: 324
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 5:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ali ali samo za anubiu 3 min, ako je slabija biljka onda manje od 1min.. Inace ode....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sto jes jes slabo usisavam u zadnje vreme vise povrsinski voda je bistra extra...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Maj 02, 2012 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

....ne ne ne necemo pre neki dan sam procitao negde ovde o tome nego sam samo u prolazu rekao:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka beli kisobran - alga?? pingvinpilence Alge 0 Sub Mar 26, 2022 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crna cupava Uros Kg Alge 2 Ned Jan 17, 2021 8:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga ili bolest Vecha Alge 7 Sre Sep 30, 2020 8:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga ili? uki01 Alge 14 Uto Avg 11, 2020 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zelena koncasta alga gotika Razno 4 Pet Jul 31, 2020 10:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License