Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ko ide u grcku na more? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dusan88
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2012
Poruke: 23
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 03, 2012 6:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja idem kolima prijatelju Smile) za 4h sam dole Smile
mnogo je jeftinije nego da ides preko agencije Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 03, 2012 6:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

guppykiller
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2011
Poruke: 360
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Čet Maj 03, 2012 6:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

krlle83 ::
Jos se nisam odlucio za destinaciju ima vremena do avgusta

Evo ti predlog ako planiras na neko ostrvo pali na Rodos, bio sam 4 puta i fenomenalno je tacnije bio sam u Lindosu i bolje je nego u Rodosu (grad), a ako se odlucis ima da ti napisem gde sta ima Smile Smile Smile
@dusan88 a odakle si ti ? Iz Preseva , Bujanovca ili Vranja pa si za 4h dole
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Čet Maj 03, 2012 6:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ga jos jedan za Grcku - ove godine Tasos
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deki022
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 24 Nov 2010
Poruke: 552
Lokacija: Nova pazova

PorukaPoslao: Čet Maj 03, 2012 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Takodje tasos ove godine Boze zdravlje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dusan88
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2012
Poruke: 23
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 10:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

iz okoline leskovca Smile)
tj iz lebane Smile ako si cuo guppykiller
samo ako nema guzvi na granicama Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pošto sa sobom vodim dva huna od 2 i 4 godine ove godine idemo pored paralije u olimpik bič, kuća na obali, velika plaža, nije mnogo daleko..... Meni dovoljno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@kaplarm

Tamo imas meduza. Nije najezda da te ne uplasim ali kad sam bio tamo pre 2-3 godine svaki put sam primetio bar jednu. Cisto da imas to na umu da te ne iznenadi. Doduse mozda se nesto promenilo i vise ih nema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 9:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam u paraliji je bila moja drugarica kaze da imaju vecinom one meseceve meduze i one najobicnije.ono sto te ne ubije ojaca te. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, ima ih tamo odnosno vidjao sam i tamo posto sam se par puta i tamo brckao u vodi.

Ne znam kako se zovu ali uslikao sam jednu.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
sasa-srb
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2012
Poruke: 183
Lokacija: Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 9:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka se zove "vrlo bolna"
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 10:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zovu se purpurne meduze,zare ali ne dovljno da dovedu do ozbiljnog ostecenja,boli,najbolji lek je da prospes votku ili neki jak alkohol na mesto uboda.ja ih volim,ma kolko god pekle ja ih hvatam ali posle pustam.cak sam gledao zarne celije pod mikroskopom super su.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Maj 05, 2012 12:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan ::
@kaplarm

Tamo imas meduza. Nije najezda da te ne uplasim ali kad sam bio tamo pre 2-3 godine svaki put sam primetio bar jednu. Cisto da imas to na umu da te ne iznenadi. Doduse mozda se nesto promenilo i vise ih nema.


I ja sam isto to cuo, prijatelji su isli i nisu imali problema, ne verujem da su nestale mozda ih samo ima malo manje, ipak obraticu paznju kad deca ulaze u vodu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 05, 2012 12:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam da se tu ponekad pojavi jedna vrsta iz reda mesecevih meduza one ne mogu da ozare ljude ali postoj jedna podvsta mesecevih meduza,zute bolje,koja moze da ozari ali ne verujem da se ta zuta pojavljuje u grckoj,grcka ima jednu od najbezbenijih obala za kupace u evropi.plaze su ciste,lepe uredne ali kad dodje po koja meduza ne skode turizmu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Jul 02, 2012 2:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bio na moru i vratio se evo i par utisaka mozda nekome bude od koristi. Zadrzavanje na granici oko 2 - 2,5 sata, od toga 1,5 sat na Makedonskoj granici, put uglavnom dobar bez guzvi i policijskih patrola, more u olimpik bicu izuzetno toplo i puno neke prljavstine ( talasi ), meduza ima tu i tamo ali nista strasno, nikoga nisu povredile, cene standardne : giros 2-2.2 evra, kafa oko 1.5, hleb 0.8.......
Jos da napomenem ako zelite neki luksuz toga u olimpik bicu nema, znaci socijala, kineske radnje i roba, gomila crnaca po plazi nudi sve zivo , uglavnom mmozete videti ljude sa malom decom ili babe i dede, posto sam u ovoj prvoj kategoriji meni bilo odlicno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
D-KEE
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Jul 02, 2012 10:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koga interesuje autogas - ima ga u grckoj vec na pristojnom broju pumpi. Bio sam na Sitoniji i tamo ima jedno 6 pumpi sa plinom - jedino je bedak sto su 4 jedna za drugom odmah na pocetku Sitonije pa onda jedna slabo uocljiva i jedna u Sartiju. Na putu do Halkidikija video sam jednu Shell-ovu pumpu koja je malo van glavnog puta ali moze da se dodje do nje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License