Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moja mladj gupike! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 06, 2012 11:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slike konacno!
Ovo su veci:

Image

Image

Image
a ovo su manji

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 06, 2012 11:27 am Snimi Poruku Nazad na vrh

dusan88
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2012
Poruke: 23
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 06, 2012 11:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ludiceeeee Smile)) nemoj da se ljutis Smile u pozitivnom smislu Smile)
ti ih jos u teglicu drzis Smile)))))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 06, 2012 11:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

joj trebam da uzmem neki aq ali ovim vecim je dobro bitno da klopaju ko ludi!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dusan88
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2012
Poruke: 23
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 06, 2012 11:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ehhehehehe ma da za sad ti je i tegla ok ne sekiraj se nista svi smo tako pocinjali Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 06, 2012 11:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opet morala sam da ih stavim u 3 tegle da bi mogi da disu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 06, 2012 12:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja malce od svih ribica drzim u kugli i kad porastu prebacim ih u akvarijum.dobra je ideja da kupis kuglu lako se ciste i malci lepo izgledaju u njoj. Smile


Poslednji izmenio Bojan98nbgd dana Ned Maj 06, 2012 12:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
dusan88
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2012
Poruke: 23
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 06, 2012 12:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ccccc Smile)) pa dobro kako se ko snadje Wink))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 31, 2012 3:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I evo novosti u toku porodjaj gupike! Za sada cetvoro!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Čet Maj 31, 2012 4:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

urlanje yeah skakutanje pobednik ojha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 31, 2012 5:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Osamnaest!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Biberce
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 25 Apr 2012
Poruke: 5
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 31, 2012 6:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitam! Moja gupika se okotila pre nekoliko meseci, mladj je sad vec velika. Dobila sam ih negde oko 18-20, svi su preziveli. Kod mene je sve to bilo na brzinu, nisam ni ocekivala male, a ukapirala sam u poslednjem trenutku da se sprema njihov dolazak, te je tako sve bila prilicna improvizacija. Gupiku sam prebacila u kuglu od 5l i nakon pet minuta su malci poceli da ispadaju kao paketici Smile
Nekoliko sati nakon poslednjeg "paketica" sam je vratila u akvarijum, a malicke sam drzala tu naredna 2-3 meseca dok nisu lepo stasali. Iz svog iskustva mogu da kazem da je cistoca vode bila presudna. Menjala sam skoro 90% H20 svaka dva dana, s tim sto sam ubacivala iskljucivo vodu iz akvarijuma (koji je oformljen nekoliko meseci ranije).
Sto se tice ishrane, hranila sam ih Tropical-ovom hranom za male gupike, nicim drugim. Dinamika hranjenja je bila prvo triput dnevno, kasnije dvaput dnevno, a na kraju jednom. Nisu imali ni grejac (sobna temperatura 24C), niti pumpu.
Nadam se da ce ti moje iskustvo pomoci ubuduce, s obzirom koliko si talicna kad su u pitanju gupike! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 31, 2012 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala,hvala pa ovo mi je osmi porodjaj gupike!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mare93
Akvarista



Registrovan: 20 Maj 2012
Poruke: 15
Lokacija: Lacarak

PorukaPoslao: Čet Jun 07, 2012 3:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahah kristina stvarno si carica Very Happy meni puno srce bilo kad je moja okotila 11 mogu misliti kako je trek tebi sa 36 ili koliko vec nisam pratio nesto izvestaje Very Happy
svaka cast Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 07, 2012 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hi hi hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Diske




Registrovan: 22 Sep 2017
Poruke: 1

PorukaPoslao: Pet Sep 22, 2017 10:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cao drustvo,nov sam u ovome imam gupi i moli i mislim da treba da se preste,slika cu ih pa ako moze mala pomoc
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka moja 4 Uros Kg Akvarijumi 2 Pon Jun 06, 2022 9:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License