Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kakav muzjak za ovu gupiku?? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2012 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakav mi muzjak treba za ovu zenku i kako se zove vrsta ove moje da bi dobila neke zanimljive male?Imam jednog muzjaka vidi se ovde ali ne bas dobro pa sad od njega imam 49 malih ali htela bih malo da promenim.

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2012 9:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2012 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hm, malo mutna slika pa tesko prepoznati obojenost tela zenke. Posto je taj muzjak upario zenku ona ce sigurno na sve doneti jos nekoliko tura njegovih malih. Mozda da probas sa njihovom cerkom? Ne znam koliko bi imalo efekta ubaciti novog muzjaka kad je zenka vec uparena. Mislim da je za to potrebna sreca da bi u neko skorije vreme imala male od novog.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2012 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa da to i ja mislim a sta mislis da njihovog sina sa njom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2012 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskreno da ti kazem, zenkica solidno izgleda ali je muzjak jako los pa parenje sa njihovim ladim bi bila samo stepenica nize. Ne moras me poslusati naravno.

Svako ima neku svoju pricu a dosta njih se razlikuje Na osnovu neke svoje price volim da pomognem i udelim savet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 10, 2012 11:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno da cu da poslusam iskusnikje od mene.A da uzmem da probam cisto kao eksperiment jednog od druge zenke i muzjaka zenka jE,posto se ne vidi lepo siva sa crnim i belim tackama na repu a muzjak ovaj sa sl.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Maj 10, 2012 8:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probaj, kroz igru se dosta i nauci Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Maj 23, 2012 9:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kristina imas veoma lepog mujaka a i zenkica je lepa ako hoces poslusaj moj savet nemoras nista da ubacujes od njih dvoje dobices prelepe sarane malce videces po pre svega zavisi kakvi su ima bili roditelji ja imam obicnu zenku gupi a od nje dobijam skroz crne malce prelepi su a muzjak mi je sa crvenim repom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 23, 2012 12:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probacu i moju zamisao ali cu i tebe da poslusam.Dobila sam novog muyjaka uskoro stize slika ima na njemu svih duginih boja!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kakav je ovo kamen? Juki Početak u akvaristici 1 Uto Jan 24, 2023 7:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka trihogaster napao gupiku nikola791 Bolest 5 Čet Apr 08, 2021 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zuti Moli muzjak zlatnozrno Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Feb 25, 2019 8:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Muzjak Kribenzisa i par pelcera Ludwi... zlatnozrno Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Dec 05, 2018 6:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Muzjak Midas nickname Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Maj 07, 2017 4:26 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License