Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Genetika kod gupika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 11, 2011 3:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@chepik

Ima li potomstva od ovih riba?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jan 11, 2011 3:32 am Snimi Poruku Nazad na vrh

chepik
Guppy Guru



Registrovan: 19 Feb 2010
Poruke: 115
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Čet Jan 20, 2011 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojane nema jos Sad

Poslednog meseca uopste nemam vreme za ribe recimo da i vode nisam menjal dve nedelje Sad

Mislim da sa ih pojele il da je muskarac sterilan bar da bas sad mi lici da je trudna, smatram da ranije izbacim iz obstog aquariuma mojda ovaj put ce da bude.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
branko97KW
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2012
Poruke: 133
Lokacija: Ladjevci / Kraljevo

PorukaPoslao: Pet Maj 11, 2012 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast Chepik


Poslednji izmenio branko97KW dana Pet Maj 11, 2012 11:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
branko97KW
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2012
Poruke: 133
Lokacija: Ladjevci / Kraljevo

PorukaPoslao: Pet Maj 11, 2012 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Koliko sam shvati X hromozom se odnosi na boju repa a Y hromozom na sta se on odnosi??
A da Znaci cerke od HB Red muzijaka parenog sa HB zenkom ce sve biti HB Red jel su pokupili oceve X hromozome (nemoze pokupiti Y hromozom zato sto majka ima 2 X hromozoma), a muzijaci ce biti samo HB
Zatim se cerke pare sa ocom i onda muzijaci (od oca i cerke)pokupe X hromozome od zenke tj. crveni rep
I svi ce biti HB Red
Jesam li uspeo nesto da skapiram ili sam za dzabe pisao Very Happy


Poslednji izmenio branko97KW dana Pet Maj 11, 2012 11:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laky
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Dec 2016
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sub Dec 17, 2016 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dali vi meni mozete reci koje su boje potrebne da se dobije zelena boja posto ja sve ovo slabo kapiram. Hvala inaprijed
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2016 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Huh, jednostavan odgovor ne postoji Smile
Nije to bas tako. Ko god se zanimao sa gupika zna koliko je to zahtevan posao koji zahteva dosta vremena a i prostora.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se samo meni ovo desava? Mrest ... Likan Početak u akvaristici 3 Ned Sep 22, 2019 5:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Propadanje peraja pa uginuce gupika uki01 Bolest 4 Sre Sep 04, 2019 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupika pliva nepravilno Tajson Bolest 3 Čet Maj 30, 2019 4:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License