Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Florahum- Zemlja za cvece Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2012 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nabavio sam ovu zemlju za cvece u obliznoj cvecari pa me zanima koliko je pozeljna u akvarijumu.Da neko od malo iskusnijih i strucnijih pogleda sastav, da li je sve na svom mestu.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2012 8:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

niza92
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2010
Poruke: 169
Lokacija: MAJDANPEK

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2012 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sadrzi sve kao i ostale zemlje za cvece,samo je proizvodjac drugi.Meni je ok.
Smile


Poslednji izmenio niza92 dana Čet Mar 22, 2012 9:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2012 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A ima li neko iskustva sa ovom zemljom ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2012 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ono sto mi se nesvidja kod ove zemlje jeste visina Organske tvari tj organske materije. Ono sto izdvaja Carobnu zemlju i Tera magmu jeste da imaju nizak nivo organskih materija.

Otkucaj u Pretragu : Zemlja za cvece, i u levom delu gde pise Forum : ukucaj Podloga, pa Trazi. Ima nesto malo tema i o zemlji na ovom forumu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Maj 12, 2012 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

najbolja ti je carobna zemlja tu nema sta da omanes !!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mineralizovana zemlja Peku Podloga 6 Sre Sep 04, 2019 3:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Carobna zemlja novo pakovanje srki.acs Podloga 0 Sre Jun 26, 2019 12:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zemlja za cveće Peku Razno 6 Sub Sep 08, 2018 12:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zemlja ispod pijeska pljevljak Početak u akvaristici 12 Čet Jul 12, 2018 7:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko jd neophodna zemlja ispod podl... ludidzora Podloga 5 Sub Mar 18, 2017 7:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License