Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 AnBoy fotkice gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Maj 14, 2012 11:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

iiiiiiiiiij sto dobro izgleda!!!
Extra je macan Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 14, 2012 11:40 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Maj 15, 2012 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ljudi. Bio sam i do Segedina i pazario jednu zenku gupija, ucinila mi se ok evo kako je ona izgledala i sta sam dobio od malaca.
Prvo slika zenke
Image
Potom albino muzjak i obican

Image

Image
I zenkice albino i obicna. Albino zenkice kao i mama ima providne tacke u repu.
Image

Image


Poslednji izmenio Anboy dana Uto Maj 15, 2012 10:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 15, 2012 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

isao si cak u Segedin da kupis gupike,vidi se da se bas trudis da imas lepe gupike. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Sre Maj 16, 2012 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko su stari malci ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Maj 16, 2012 8:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imenjace isao sam po hranu u Segedin a uzput sam kupio zenku gupija i aeneuse slajer.

Maslacak- gupiji su stari 1.5 mesec, jako lepo napreduju i imace bas lepe repove (velike Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Maj 16, 2012 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikako da stignem da ostavim komentar.
Svidja mi se kako stvari stoje s Deakovom linijom, lepa je to riba i treba je cuvati.
Interesantna je ova zenkica iz Segedina. Okaci slike kad muzjaci malo porastu i formira im se malo vec rep.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Maj 16, 2012 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imenjace neces verovati kad sam hteo da izdvojim najlepse muzjake na slikanje riba se toliko istrestirala da je pocela da se krivi u telu. Kao sto sam napisao gore bice im ogromni repovi, sigurno. Zlatnu liniju cistim i veoma sam zadovoljan rezultatima. Bas bi mi bilo drago da si onaj dan dosao al ajd. Bice slika jos samo da jos malo ribice porastu. Ima tu jos koje kakvih gupija ali jos nisu za slikanje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Maj 27, 2012 12:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo dve nove slike. Zbog stresiranja ribice nisam vadio na slikanje zato se izvinjavam zbog malo losijih slika. Jako mi se svidja kako izgledaju, pogotovo ta crvena boja na ribi. Iznad akvarijuma nema nikakvo osvetljenje.

Albino
Image

Obican
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
samo guppy <333
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 177
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Maj 27, 2012 1:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Jul 11, 2012 12:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo neki lep detaljcic, ma prava umetnicka fotka, sta bi bilo da imam pro aparat!!! Very Happy

Image

I evo jos jednog detaljcica. Ovu sliku u fonu drzim kao pozadinsku Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jul 11, 2012 1:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao od svile da su, svaka cast! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Jul 12, 2012 9:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::
Kao od svile da su, svaka cast! Smile


Taj efekat je zbog upotrebe blica prilikom slikanja Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Jul 12, 2012 9:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nova vrsta, svilena gupi! Smile Prelepe su, bas mi se svidjaju!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2012 7:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vec duze vreme posmatram moja cetiri lepotana iz bog zna kog mresta su izdvojena. Albino su i vecinom beli, tek malko zute imaju u dnu repa. Sta mislite da li bi mogle da prodju kao "white platinum guppy"???

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Uto Okt 16, 2012 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy sve pohvale za koloritet gupija!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet mojih gupija potvrda? NARCOS Guppy fun club 13 Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License