Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Punoglavci kao hrana? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 4:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda ce zvucati glupo ali brat u dvoristu ima jezerce 2x3m i u njemu drzi koi sarancice i izgleda da ga je posetila neka zaba pa sad ima milijardu malih punoglavaca pri povrsini okolo jezerceta...

Ne znam da li je neko koristio njih kao zivu hranu, ako neko jeste ili ako nekom treba moze slobodno da dodje po zalihe Smile
ja sam iz ns
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 4:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Crayfish :)
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Maj 2011
Poruke: 92
Lokacija: Beograd - Karaburma

PorukaPoslao: Pet Jun 01, 2012 7:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze jeste li otkrili odakle punoglavci i da nije to mladj od koi sarana ??
bas me interesuje dali se koi razmnozavaju u tim jezercima . .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sijam king
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 06 Jan 2012
Poruke: 118
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Sub Jun 02, 2012 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sarani se razmnozavaju u tome jako vesto(barem moji)e sad mogla bi neka slika tih ,,punoglavaca,,ond bi mogli odrediti,a ako imas borca mozes da dajes punoglavce ne buni se Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Sub Jun 02, 2012 12:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislim da su burazerovi sarancici mladi da bi se mrestili , 99% su punoglavci, verovatno neke zabe doskakutale do pogodnog mesta za razmnozavanje Smile
a s obzirom da se niko nije javljao skoro mesec dana, pravo da vam kazem ne znam trenutnu situaciju u jezercetu, znam da je brat rekao da ce ih vaditi mrezicom kolko uspe, nesto ce pojesti i ribe verovatno a nesto ce otici i samo posle transformacije....
ti su sada vec preveliki da posluze kao hrana a ne znam da li ima nove ture Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana koja nije original Hulk Ishrana 11 Uto Jul 07, 2020 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za zlatne ribice za ishranu ziv... Zivadin Ishrana 1 Sre Maj 06, 2020 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice,prirodna hrana tt Nikola Ishrana 10 Sub Nov 23, 2019 3:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License