Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Krsmanac-juwel 180l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Krsmanac
Akvarista



Registrovan: 14 Maj 2012
Poruke: 40
Lokacija: Aberdeen

PorukaPoslao: Sub Jun 02, 2012 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obustavljam misiju "akvarijum" do daljnjeg. razlog. . .

Image

Image

Image

Image

procureo Confused Sad dok ja to posaljem prodavcu, pa dok on meni posalje drugi, proci ce verovatno jedno 10ak dana. Danas sam dosao do nekih biljaka i sad ne znam sta da radim sa njima? Da li mogu da prekostanu tih nekoliko dana u cesmovaci ??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jun 02, 2012 9:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Jun 02, 2012 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Juwel procurio ... zezas nas Shocked .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
matija2008
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 162
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jun 02, 2012 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Steta bas!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Krsmanac
Akvarista



Registrovan: 14 Maj 2012
Poruke: 40
Lokacija: Aberdeen

PorukaPoslao: Sub Jun 02, 2012 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro ::
Juwel procurio ... zezas nas Shocked .

Eto, izgleda da se i boljima to desava uaua sad sta je tu je, bar sam dobio jos vremena za ucenje Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mezzano
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 178
Lokacija: Leskovac (Pertate)

PorukaPoslao: Sub Jun 02, 2012 10:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Puuuuuu šteta.... Sad A taman sam pomislio, gledajući ove tvoje slike, kako je lako i lepo kad sve dobiješ upakovano, pa to lepo namestiš, za čas. Nema od čega glava da te boli...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
scalar 3
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 260
Lokacija: Priboj

PorukaPoslao: Sub Jun 02, 2012 10:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Što se čudite to je fabrički akvarijum.Dok ga neko drugi napravi u drugoj zemlji pa dok ga dovezu u prodavnicu pa dok iz prodavnice dostave na kućnu adresu... Puno je to tumabanja.Ali šta je tu je doći će novi akvarijum pa nastavi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Jun 03, 2012 1:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sva sreca pa si primeto na vreme. Nije procurio preko noci dok svi mirno spavate.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
wuchko1988
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2011
Poruke: 278
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jun 03, 2012 1:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

eeee, bas steta...I najboljima se desi al mi je najvise krivo sto sad ne mozes to odma da posadis i da se malo igras sa njim, moras da cekas..Al sto bi se reklo ko zna zasto je to dobro, samo bez sekiracije..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Jun 03, 2012 1:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da, biljke stavi u nekoj kofi sa vodom iz akvarijuma. Ako imas neku lampicu, osvetli ih i izdrzace nekoliko dana ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Ned Jun 03, 2012 11:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo ti dodje kao da si kupio novog mercedesa u salonu, i on ti na putu do kuce stao... Bas baksuz. Ne odustaj, sticice novi akvarijum,
a ti za to vreme imas vremena da se dodatno informises o akvaristici i eventualno promenis nesto sto si prvobitno zamislio.
A biljke kao sto nikouro rece, u neku kofu ili lavor pa na svetlo, mozes da ih izneses i na neku terasu ili u dvoriste na suncevu svetlost.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boske
Akvarista



Registrovan: 27 Mar 2012
Poruke: 33
Lokacija: Sivac

PorukaPoslao: Ned Jun 03, 2012 12:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

otvaram da pogledam kako napreduje aq..i imam sta da vidim ..izgleda da si nabasao na 1 u 1000000 greska
glavu gore i ne odustaj ..jer uzivanje posle je nemerljivo Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deki022
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 24 Nov 2010
Poruke: 552
Lokacija: Nova pazova

PorukaPoslao: Ned Jun 03, 2012 12:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ebiga maler i sam sam vlasnik istog malo veceg akvarijuma iste firme,desi se u transportu su ga negde mozda kvrcnuli ali se nije videla naprslina eto sta bi,ali dobro isporucice ti drugi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 04, 2012 12:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E da mi je ovo neko rekao, ne bi mu verovao da to moze i Juwel-u da se desi!
Jos sto je najgore, ovde deluje da je propustio na sastavu, ne vide se fizicka ostecenja.
Gore glavu i ne odustaj od zapocetog plana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 04, 2012 9:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nadam se da si sačuvao garanciju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lip_of_che
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2011
Poruke: 20
Lokacija: Beograd-Kotez

PorukaPoslao: Pon Jun 04, 2012 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je bas maler,steta bas me zanimalo kako ce na kraju sve ispasti! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ponovni početak nakon dugog niza godi... dragoljub Početak u akvaristici 0 Pet Jan 20, 2023 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum Juwel Rio 180 ASX Ponuda 1 Sre Jan 11, 2023 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Juwel Rio 125 - dodavanje osvetljenja Rooster Uradi Sam (DIY) 0 Ned Jun 26, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License