Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 problem sa lavljom glavom Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zvrusin




Registrovan: 16 Maj 2010
Poruke: 2
Lokacija: djurdjevo

PorukaPoslao: Čet Maj 27, 2010 4:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

molio bih za pomoc ako neko zna sta mi se desava sa lavljom glavom a i druge japanke mi stalno plutaju po povrsini ,ali juce mi je jedna velika lavlja glava uginula a danas je pocela i druga da se ponasa isto kao i ona sto je uginula.non stop je pri povrsini vode i to repom na gore videcete na slici i kad plina samo se muva a cim se opusto to jest prestane da pliva odmah ispluta ili izadje na povrsinu ako neko zna zbog cega je to molim vas da mi javite unapred hvala.zaboravio sam da kazem da ta sto je uginula par zadnjih dana kad je plivala okretala se na ledja kako da drugacije kazem plivala je naopacke jos jednom hvalaImage
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 27, 2010 4:07 am Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Maj 27, 2010 11:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad japanke plutaju po povrsini ondak je diagnostika jako jednostavna - preharanio si ih. Japanke su jako jako alapljive i uvek se ponasaju da su gladni takod da ne treba davati tolko hrane da se prejedu a i velicina njihovih tela mogu da nas preplase da treba vise hrane davati al bas suprotno. Tako da ti predlazem da malo manje hrane dajes njima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Čet Maj 27, 2010 12:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo nemoj da ih bacas nego ih ostavi kada svare one se povrate u zivot ja sam tako bacio 5kom.
Samo manje hrane nema brige !!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
zvrusin




Registrovan: 16 Maj 2010
Poruke: 2
Lokacija: djurdjevo

PorukaPoslao: Čet Maj 27, 2010 2:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala vam za savet i nadam se da je to u pitanju a ako nije javicu vam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Maj 27, 2010 4:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam tako bacio zenku .... tri dana sam piiiip piiiip ko lud. dasam makar sacekao jutro sad bi plivala u skolskom akvarijumu .... steta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem širih razmera Daniel Filipovich933 Početak u akvaristici 11 Sub Dec 03, 2022 7:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License