Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Potapajuca filter pumpa problem!! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Uto Okt 25, 2011 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam neki filter potapajuci e sad mnogo mi izbacuje veliki mlaz... Kako bih mogao da ga smanjim ili sta vec?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 25, 2011 10:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Okt 25, 2011 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel ima na sebi podesavac protoka? Ako nema onda probaj na izlazni deo da postavis neko dugacko crevo koje ces izbusiti na nekoliko mesta,
a kraj zatvoriti pa ce se time smanjti mlaz i turbulencija vode. Ili smisli nesto slicno po tom principu. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fiber ::
Jel ima na sebi podesavac protoka? Ako nema onda probaj na izlazni deo da postavis neko dugacko crevo koje ces izbusiti na nekoliko mesta,
a kraj zatvoriti pa ce se time smanjti mlaz i turbulencija vode. Ili smisli nesto slicno po tom principu. Smile


To mi odgovara ali koje sirine da budu te rupice od prilike i jer crevo da izbacim iznad nivoa vode ili da ga potopim u akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LAKI7
Akvarista



Registrovan: 29 Jul 2011
Poruke: 73
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam pre imao nesto slicno samo sto je bilo uz pumpu i islo je iznad vode i ubacivalo vazduh
rupice nzm ja sam kada sam busio sitne rupe stavljao vrh od strelice za pikado u busilicu
nadam se da sam ti dao ideju Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 12:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes da busis sa borerom šesticom ili peticom te rupice, to bi bilo ok. I onda mozes da stavis crijevo gdje ti zelis, mozes naprimjer na samu povrsinu vode pa da ima samo lagano strujanje po povrsini. A mozes i da nadjes neki plasticni ventil pa da ga ugradis na crijevu posle pumpe i da snjim regulises protok.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 1:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hwala ljudi pokusacu nesto tako da uradim jer stvarno mnogo veliki protok ima ribica kad prodje pored izlaza ono je odgurne na drugi kraj akvarijuma..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem širih razmera Daniel Filipovich933 Početak u akvaristici 11 Sub Dec 03, 2022 7:20 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License